Příroda je vážně nevyzpytatelná. V době, kdy do úvodního odstavce sepisuji tento obrázkový článek, se totiž na planetě Zemi dějí věci. Respektive tedy na její severní polokouli, kde má být zima. Obyčejná zima, znáte to: kupa sněhu a cca -15 stupňů Celsia pod nulou. Jenomže houbelec. Amerika se vzpamatovává ze smrtících (beze srandy) mrazů, kdy nebohým yankees přimrzávaly v minus padesátistupňovém blizzardu automobily k silnicím, a Evropa... no, však se podívejte se z okna sami - rampouchy se teprve objevují, prý se letos kvůli teplu možná ani nedočkáme bílé peřiny. Legrační rozmary počasí se pak naštěstí rozhodly zcela ignorovat hollywoodské celebrity. Navštivme je nyní společně ve slané vodě a na vyhřátých plážích, většinou havajských, v bikinách a sexy plavkách!  

První slečna na koupání na TVZone připlavala ze seriálu Přátelé. Ano, tahle super-hot šťabajzna vážně je Courteney Cox alias Monikou ze známého sitcomu. Vedle ní se z vln vynořila hvězda Rychle a zběsile, Michelle Rodriguez.

Jessice Alba to prostě sluší, i když má kolem těla zelenkavé cosi, a rukama si cudně zakrývá poprsí. Marii Menounos, kterou jste mohli vidět ve Scrubs nebo Vincentově světě, to pro změnu sekne ve žluté.

Blonďatou bohyni Hayden Panettiere uctíváme již z dob Hrdinů a mnozí kvůli ní sledují také celkem povedené Nashville, Jennifer Aniston vsadila na červenou a přísně inkognito sluneční brýle. Chci pokračování striptýzu z Millerových na tripu!

Jak dlouho asi ještě bude volná Catherine Zeta-Jones (pokud mi něco neuniklo) po rozvodu s Douglasem? Moc dlouho asi ne. A co říkáte na štíhlou Selenu Gomez, která nás o hereckých schopnostech přesvědčovala třeba ve Spring Breakers?

Věnujme malý prostor i dámám... vyfotili jsme totiž také jednoho chlapa. Je jím zamračený James Marsden aka Cyclops z X-Menů. A rovnou si tedy odškrtneme i další pro někoho možná nepříliš lechtivé foto: Sharon Stone dnes sice nevypadá nejhůře, ale devadesátky jsou devadesátky...

Tvář Nicole Richie si věrní fandové bezesporu pamatují například z břitkého Odpočívej v pokoji či třeskutého Chucka. Zrovinka tady na této fotce omládla herečka díky cool černé barvě vlasů o pěkných pár let!

Kate Hudson (mihla se i v Glee) je kost, a teď už to ví nejen Matthew McConaughey díky filmu Bláznovo zlato. No a do Rachel Bilson jsem se osobně bleskurychle zamiloval v Posledním polibku se Zachem Braffem. Kdo z vás si ji pametá z HIMYM?

Oscarová Anne Hathaway se může usmívat jak chce, s krátkými vlasy je to ale jednoduše nezvyk. Ještě stále. No a tohle už jsou něžné polovičky nedávno "ukončené" rodiny Cruiseů. Katie se Suri by někdo měl vysvětlit, že hrady z písku se staví v menší hloubce.

Paní Donovanov- chtěl jsem napsat Naomi Watts alias princezna Diana, vsadila na takový malý oldschool. Liev Schreiber je jistě opodál. No a takhle se v brouzdališti (nebo co to je) cachtá Emma Thompson, dvojnásobná držitelka zlatého plešouna.

Annu Kendrick jistě netřeba představovat, a i když je tahle fotečka spíše propagační nežli z dovolené, těžko jí fandové hereččiných rom-kom pohrdnou. Sofia Veraga nadále válí v Takové moderní rodince, tohle foto by měl někdo urychleně poslat Jayi Pritchettovi.

Ruku na srdce - poznali byste z téhle vyblejsknuté procházky po pláži, že na ní je sexbomba z Hvězdné pěchoty Denise Richards? Rozpálenou galerii pak pro dnešek uzavírá rozdováděná Eva Longoria ve slamáku. Který z jejích mnoha ex-přítelů stál za objektivem, nevíme.

Tak kdo chce na dovolenou?