Mno. Dneska bude foteček malinko víc, takže na to vlítnem. Ještě před úvodním drbem ale popřejeme všechno nejlepší Nicolasu Cageovi, který 7. ledna oslavil padesátku. Tak ještě minimálně jednou tolik, Nicu! Dále by vás mohlo zajímat, že je Emma Watson po nějaké době zase singl. Dejte tomu teď nějaký čas, a pak se zkuste přihlásit na seznamku, třeba tam Hermionu náhodou potkáte...

Troufám si hádat, že má čerstvý manžel Kaley Cuoco, Ryan Sweeting, rád tenis a psí domácí mazlíčky. Proč by mu jinak novomanželka objednávala takovýhle parádní "dort pro ženicha"? Na první momentce z hor je potom (ne)šťastná Douglasovic rodinka. Catherine Zeta-Jones a Michael už to spolu sice netáhnout, zalyžují si ale očividně rádi. Třeba v Quebecu, Kanadě.

Fanoušci jsou podivní lidé. Ryan Lee Carol nedávno vyhrál internetovou soutěž stanice AMC, načež se na finále Breaking Bad mohl dívat společně s osazenstvem výborného seriálu. O několik týdnů později jej zadržela policie, když u něj doma našla marihuanu za milion doláčů: Ryan totiž jako šéf dealoval ve velkém. Že by špatný vliv, Waltře? Na Hawaii Fire-0 si byl donucen zahrát Alex O'Loughlin aka Steve McGarrett z úspěšného exotického televizního krimi. Herec přišel v garáži zachvácené plameny o nářadí, pár motorek a surfovací prkna. Škoda? Více než 110 tisíc dolarů, oheň naštěstí nepřeskočil na dům.

Budete se asi divit, ale zmíněná Hawaj je velice oblíbenou destinací pro naprostou většinu nejen hollywoodských celebrit. Na malou dovolenou si sem po dotáčkách nového Spideyho zaletěli Andrew Garfield a Emma Stone. Také byste si někdy chtěli zaplatit takový surfařský kurz na Oahu? Na akčních fotkách to totiž vypadá zatraceně dobře.

Kate Bosworth se minulé léto vdávala, šťastným mužem se na ranči Rock Creek v Philipsburgu, Montaně, stal režisér Michael Polish. Fotky z obřadu dorazily na net až teď, celá událost totiž byla poměrně dobře utajená. Zajímalo by mě, kolik si za zveřejnění srdcervoucího shotu nechal pár zaplatit, jestli tedy něco. 

Demi Moore se nehodlá jen tak oprostit od remcání veřejnosti, že "je na zajíčky". Takhle jí hladoví paparazzi vyblejskli na pláži s jakýmsi bubeníkem Seanem, kterému je 27. Herečka ze Striptýzu pak nedávno zapila... držte se něčeho... jedenapadesátý rok. Pamatujete si ještě Rosie Huntington-Whiteley z třetích Transformerů? Jasně, já vím že na ten zadek nejde zapomenout. Modelka se za pár měsíců objeví v remakeu Šíleného Maxe. Do té doby zatím všem jejím fandům zasílá fotku z dovči na Hawaii (odkud jinud!), kde se sluní s boyfriendem Jasonem Stathamem.

Tak táhnou to spolu Charlize Theron a Sean Penn, nebo ne? Přesně tato otázka momentálně zatápí nejednomu lovci novinek za mořem, herci byli totiž oba spatřeni na dovolené u moře. Povídá se však něco v tom smyslu, že si oba jen a pouze kamarádsky vyjeli za společným známým - sledujte TVZone. Kdo se to muchluje na další fotce? Pakliže byste za letákem a kšiltovkou rozpoznali stydlíny Milu Kunis a Ashtona Kutchera na losangeleských Laker's Game, máte bod.

Potapěčské exkurze musejí být obrovitánsky zábavné! Leonardo DiCpario se při nedávné příležitosti k povídání o Vlkovi z Wall Street přiznal, že jej na jedné takové kdysi skoro sežral žralok. V kleci pod vodou prý dokáže být pořádně ouzko, pauza během natáčení Krvavého diamantu tak téměř skončila katastrofou. Veliký bílý žralok si ale nakonec s vlkem neporadil... Než se stal slavným díky roli kapitána Kirka, zahrál si Chris Pine roku 2006 po boku Lindsay Lohan v romanci Jen trošku štěstí. Sympaťák teď v propagačním interview kvůli novému Jacku Ryanovi, řekl, že to onehdá byl hotový "cyklon šílenství", a to nejen díky hereččiným rodícím se skandálům. A poslední foto? Žena roku dle MAXIMu, Eva Longoria. Nehádám se.

Tak za týden!