V aktuálním vydání plném drbů dojde i na fackovanou, takže jedem. Nejdříve ale jedno malé zvolání v podobě "my to říkali!", Charlize Theron a Sean Penn se spolu totiž muckali na nedávném večírku pro smetánku. Párek roku? Média se mohou upsat xmrti. Frontman boybandu One Direction by se měl mít na pozoru. Proč? Má na něj pifku Mark Wahlberg: "Přijdu domů z placu nových Transformers, a místo toho aby ze mě dcera tahala informace o robotích hrdinech a točení nových akčních scén, básní mi o nějakém šampónovi. No kde to jsme?"

S Jimmy Kimmelem může sem tam být pořádná legrace, občas ale i sám známý moderátor mírně přestřelí. Přesvědčila se o tom rázná Sofia Vergara, když si spolu v Kimmelově show navzájem četli, co o nich lidé píší na netu: "Zkontroloval vůbec někdy někdo, jestli tahle drsná ženská nemá penis?" O vteřinu později vrazila šokovaná Gloria z Takové moderní rodinky Jimmymu macatého facana. "Jo, a většího než ty!" stačila ještě pohotově zavtipkovat. Takhle to akční hrdince slušelo na 71. Glóbech - kdo ji chce mít doma? Zrovna před pár hodinami měla premiéru nová řada American Idol, v porotě usedla mimo jiné i Jennifer Lopez. Jak to přísné JLo seklo na propagačních fotkách zčekujte níže.

Donovanský Liev Schreiber je velikým fandou Breaking Bad. Čím se mu teď před nedávným vyhlašováním Glóbů podařilo, stoupnout u ostatních milovníků Waltera Whitea? "Jsem sice nominovaný, ano. Pokud ale náhodou opravdu získám hlavní cenu v kategorii herec v dramatickém seriálu, věnuji Zlatý Glób osobně Cranstonovi. Byl by to zločin, kdyby jej Bryan tento rok netřímal v rukou!" No, Rayi, dopadlo to dobře, ne? Ženy hrají v životě Josepha Gordona-Levitta významnou roli, herec sám se veřejně prohlašuje za aktivního... feministu. Čtete dobře, může za to maminka Dona Jona. Předčítání odpovídajících článků před spaním prý v dětství udělalo své.

Moc dobře víme, že HBO nemá sebemenší problém s odvážnými sexuálními scénami ve svých seriálech. Lena Dunham se nedávno zastala břitkých Girls, když v komediálně-dramatickém počinu obhajovala nahotu: "Ať jdou diváci klidně někam, jestli se jim to nelíbí. Jednoduše si ráda tykám s reálně pojatými scénami, a basta." Překvápko týdne? Michelle Rodriguez se údajně nikdy netajila tím, že je bisexuálka. Takto se herečka nechala vyblejsknout na zápasu New York Knicks, a ne, také nevím, co si o fotografii mám myslet - druhou aktérkou je modelka Victoria's Secret, Cara Delevingne. Další zásah módní policie na Glóbech, tentokrát s půvabnou Hayden Panettiere z Nashville. Ta ženská ví, co na sebe!

A u ceremoniálu týdne ještě chvíli zůstaneme. Woody Allen je totiž rebel! Známý všestranný umělec si raději než na předávání Zlatých Glóbů zašel s rodinkou na muzikál, přímo na Brodwayi jej vyzvídal jeden z uvaděčů show: "Neměl byste právě teď být v Los Angeles?" "Preferuji New York, díky," svěřil se smíšek. Stručně a výstižně, bravissimo! Následovala tříhodinová večeře po boku manželky a dcery v nóbl restauraci... Shia LaBeouf bude asi pořádně divný patron - sledujete hercovy příležitostné trapasy, ne? Witwicky se skrze Twitter nenadále rozloučil s veřejným životem umělce, nejen smetánka jej asi až moc často pranýřovala za nevhodné chování. Takže jeskyně?

Dvě slova: Margot Robbie. Moc dobře si je zapamatujte, už za chvíli bude všude kolem téhle sexuální bohyně plno. Leonardova manželka z Vlka z Wall Street je momentálně pod drobnohledem novinářů, také nám se o ní podařilo vypátrat pár milých informací. Margot je Australanka, je jí pouhých 23 let a miluje lední hokej. S herectvím začala až na střední škole, kdy se objevila v amatérském studentském filmu. Žánr? Horor. A jak se blondýna poprala s nahotou před DiCapriem ve Scorseseho majstrštyku? "Jednoduše. Kopla jsem do sebe tři tequily, a full frontal byl na světě." Je svobodná!