Jedno z nejdůležitějších doporučení na tento týden se zcela překvapivě týká úvodu dalšího epesního seriálu. Mazané služky (český překlad nezní špatně) jsou skvělou příležitostí k odpočinku u bedny, která diváka neuráží hloupými dialogy. Zkuste konečně nový projekt Marca Cherryho - tvůrce Zoufalých manželek - i vy. V pátek ve 20:20 na Markíze začíná pravé latinsko-americké peklo!

PONDĚLÍ

Iluzionista – Nova Cinema – 20:00
Motýl na rameni – ČT2 – 21:50
Caesar musí zemřít – ČT2 – 22:00
Čaj s Mussolinim – ČT2 – 23:25
Tajemství loňského léta – Prima – 23:25

ÚTERÝ

Marečku, podejte mi pero! – Nova – 20:15
Rozmarné léto – ČT1 – 21:45
Zabiják Joe – JOJ – 23:45

STŘEDA

Porota – Jednotka – 20:20
Oběti: Znásilnění – ČT1 – 21:00
Bez identity – TV Barrandov – 23:20

ČTVRTEK

Pod obratníkem Kozoroha – ČT1 – 09:00
Univerzální uklízečka – Prima – 20:15
Hvězdná brána: Archa pravdy – Fanda – 20:20
První rána – Nova – 22:05
Sherlock – Studie v růžové – JOJ – 22:15
Nezapomeň na mě – ČT2 – 22:45

PÁTEK

Drakova kletba – Nova Cinema – 16:40
Nebezpečná zásilka – Smíchov – 20:00
Milionový brouk – TV Barrandov – 20:15
Harry Potter a Tajemná komnata – Nova – 20:20
Vítězové a poražení – Fanda – 20:20
Colombiana – Markíza – 20:30
Sirotek – Nova Cinema – 21:50
Sunset Boulevard – Dvojka – 22:00
Vraždy v Yorkshiru: 1983 – Prima – 23:20

SOBOTA

Policie – Nova Cinema – 00:05
Rocky III – JOJ – 00:10
Začalo to jedné žhavé noci – Prima – 01:30
Blbý a blbější – Markíza – 10:05
Můj soused zabiják – Markíza – 12:00
Po stopách krve – Prima – 12:35
Na titulní straně – ČT2 – 13:20
Dannyho jedenáctka – Markíza – 13:40
Přestřelka u ohrady O.K. – Jednotka – 15:20
Comancheros – Fanda – 16:45
Žena ve vodě – Nova Cinema – 18:05
Neznámý – Nova – 20:20
Dvojí hra – JOJ – 20:20
Jen pro tvé oči – ČT2 – 21:20
Pavučina snů – Fanda – 22:00
Smrtonosná zbraň 4 – Markíza – 22:15
Pátý element – Nova – 22:25
Muž z Acapulca – ČT1 – 22:40
Probuzení – ČT2 – 23:25
Životy těch druhých – Nova Cinema – 23:45

NEDĚLE

Hezké vstávání – Markíza – 16:45
Občan Havel – ČT2 – 20:00
Noční let – Nova Cinema – 20:00
Krvavý příliv – Prima COOL – 20:00
Milenec nebo vrah – TV Barrandov – 20:15
Anna a král – Prima love – 20:15
22 výstřelů – JOJ – 20:20
Samotáři – ČT1 – 21:55
Nelítostný souboj – ČT2 – 22:05
New Police Story – Markíza – 22:30
Poslední dům nalevo – JOJ – 22:55
Americký zločin – TV Barrandov – 23:00
Divoký Mesiáš – Jednotka – 23:05

SRAČKY

Pondělí – 22:30 – JOJ – Trhni si!
Pondělí – 22:50 – Prima COOL – Super tanker
Úterý – 22:10 – TV Barrandov – Krokodýl vs. Aligátor
Středa – 22:50 – Prima COOL – Burani z Beverly Hills
Čtvrtek – 01:35 – JOJ – Dirty Movie
Sobota – 22:00 – Prima – Ulovit miliardáře
Neděle – 17:00 – Fanda – Ničivá hrozba