Po opravdu hodně dlouhé době tu máme zase nějaké ty snímky z Twitteru. S čímpak se seriálové hvězdy pochlubily tentokrát?

Molly C. Quinn není jen vzornou seriálovou dcerou Richarda Castlea, ale i vzornou vnučkou v reálném životě. Své prarodiče pozvala na natáčení a babička s dědou si zapózovali s hvězdami oblíbené detektivky.

 

Castlea ještě neopouštíme a podíváme se do zákulisí. Konkrétně na to, jak se Stana Katic učí scénář.

A když to nejde po dobré, musí se to do té hlavinky nacpat násilím.

Nathan Fillion nám zajistí hladký přechod z jednoho seriálu ke druhému, protože se přesouváme k našim oblíbencům z Community. Joel McHale se podivuje nad tím, o čem si to Fillion s Jimem Rashem vlastně povídají. Ale hlavně nad tím, co tam sakra dělá.

To už sice asi nezjistíme, ale jedno je jasné:  Alison Brie a Danny Pudi žijí v jiném světě. Tenhle Vine to jenom potvrzuje. To část dámského osazenstva z Teorie velkého třesku navštívila předávání Zlatých glóbů a když už žádný ceny nedostaly, držely si aspoň vlastní... glóby.

Užívají si i holky z Battlestar Galacticy. Ani v zimě se totiž nehodlají vzdát oblíbeného koktejlu. Tricia Helfer se navíc rochní v bazénku během natáčení svého nového seriálu Killer Women.

Pokud jste to náhodou nevěděli, tak Katee Sackhoff a Tricia Helfer jsou velké kamarádky a obě milují motorky. Takhle trávily léto.

 

Mimo seriál jsou velcí kamarádi i Jared Padelecki a Jensen Ackles alias Sam a Dean z Lovců duchů. Společně s People's Choice Award a pivkem se ve volném čase koukají na televizi.

Přátelé zůstali i Zachary Levi a Yvonne Strahovski. I když se Zachary přesunul z televize na Broadway, Yvonne si stejně našla čas a přišla se na jeho představení podívat.

A na konec tu máme pařmena Charlieho Sheena. Poslední dobou se zřejmě trochu nudil, tak si aspoň rozšířil svou sbírku tetování.