A jedem. Pravděpodobně jste již slyšeli o odkladu filmové bitky století v podání Zacka Snydera. Crossover Supermana s Batmanem sice dávno dostal zelenou, dřív než za dva roky se jej ale bohužel nedočkáme. A ne, vážně to není kvůli na kousíčky rozlámané noze Bena Afflecka, jak se nám snažil nabulíkovat internet. Kachny smrděj! Libujete si v kanadských žertících? George Clooney si umí udělat z kámošů legraci. Na place Památkářů se takto obden hrabal Mattu Damonovi v šatníku, načež v něm pokaždé vyměňoval oblečení za jiné, o číslo menší. Pointa? Jason Bourne si týdny vážně myslel, že hubne!

V dnešním drbárenském vydání se na úkor peprných historek dočkáme spíše opovážlivé nálože fotek, takže se kochejte. Třebas o něco níže čtyřmi krasavicemi v podobě hereček ze Hry o trůny. Takhle to Daenerys, Aryi, Sanse a Ygritte slušelo na předávání SAG Awards, které se v Americe odehrály těsně po Glóbech, a o nichž si ještě povíme.

Shia LaBeouf už asi vážně neví, kam by u svých obdivovatelů (možná, že pořád nějaké má) mohl ještě klesnout. Namyšlené tintítko z Transformers a lehce explicitní Nymfomanky, co se v hospodách pere častěji, než Russell Crowe a Colin Farrell v dobách svých největších failů, zase jednou přestřelil. Tentokrát v baru Hobgoblin v Londýně, kde za údajné urážky na adresu jeho máti hlavičkoval o padesát kilo těžšího borce. Witwickyho od pěsti zachránila dvojice fanynek. Liv Tyler aka elfka Arwen je bomba máma! Nemyslí si to nikdo jiný než její syn Milo poté, co jej rozesmátá hvězda vytáhla na basketbalové utkání New York Knicks.

Co že jsou to tedy ty SAG ocenění? V angličtině zkratka značí Screen Actors Guild Awards, tudíž něco jako oficiální pochvaly, které si mezi sebou za uplynulý rok rozdávají samotní herci (nebo jsem to celé pochopil špatně a uvítám pohlavky v diskuzi). Na eventu se po dlouhé době ukázal Bradley Cooper se svou femme-fatale, dvaadvacetiletou modelkou Suki Waterhouse. Už nadáváte? Znovu tu totiž máme Johnnyho Deppa a Amber Heard, dnes ovšem... zasnoubené. Radost nebo rozhořčení? Pánové nepochybně spíše to druhé.

Diváci Takové moderní rodinky se dle mého skromného názoru dělí na dvě přibližně stejně veliké skupiny lidí. Ta první na ujeté famílii ujíždí jednoduše proto, že je celá show v její páté sezóně i nadále k sežrání. No a druhá polovina si zase nedovede představit televizní život bez krasotinky Sarah Hyland aka Haley. Seriálová kočka se nedávno dala na kabaret, provokovat ze zákulisí se potom rozhodla v sexy přiléhavém oblečku. Kdo se najednou cítí staře, ať zvedne ruku.

A u hereček, které byste chtěli mít doma místo sbírky plyšáků, ještě chvíli zůstaneme. Čím dal sličnější Annu Kendrick se fotografům podařilo ulovit na akci jménem Unicef Ball v pondělí, červená je náhle nejoblíbenější barvou mnoha čtenářů. Zajímalo by mě, jak se jí v těch šatech asi dýchá. Konec Breaking Bad je hotovou tragédií. Ovšem nejen pro seriálové postavy, nýbrž i pro herce: Aaron Paul se v interview svěřil, že se mu po rozpuštění štábu doslova rozpadla rodina, a utápí se dennodenně v smutku. Jesse, neblbni. Zavolej Walterovi, a skočte na pivo! Pokud tedy Bryan Cranston zrovna nebude obětí "photobombingu" Emmy Thompson na Glóbech, že. Sluší jim to!

Tak schválně, kolik z vás největších fandů Hry o Trůny si ke jménu Jack Gleeson dovedete přiřadit i tvář, hm? Proradný, slizký, spratkovský, no prostě úplně nejvíc nenáviděný Joffrey Baratheon je ale ve skutečnosti docela fajn chlap. Dobrá, možná až na pár slabších chvilek... Proč? Puberťák totiž ve svých videoblozích na Youtube rád publikuje vlastní názory, a ty často nezní zrovna upejpavě. Cituji: "Celá 'kultura celebrit' je nechutně kanibalistickým a dehumanizujícím odvětvím společnosti. Je mi z toho špatně!" Jestli byl během výroku herec opilý a netušil, co vlastně povídá, se nám zjistit nepodařilo.

Za týden zdar!