Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Zobrazuji položky 1 – 20 z 55

1 2 3

Davies182
11.02.2014 09:39:47
on-line

A jinak prostě parádička největší, naposledy takovýhle "what if" debaty pamatuju u seriálu v Jardusově ikonce .

Davies182
11.02.2014 09:37:08
on-line

Tede, čet sem i PM-ko, ale napíšu to sem, páč se to hodí.
Ti, co viděli S01E04, klidně klikejte.

spoilerPodle mě nemáš pravdu se schizofrenikem a tim, že se s manželkou vůbec neviděl. Přemejšlel sem nad tim, o tomhle to nebude. Proč? Cohle sakra dobře ví, jaký jsou ti motorkáři zvířata. Dělal s nima. Tudíž potřeboval, aby se na Rusta mohl 100% spolehnout, aby za nim on tím autem do 30-ti vteřin fakt přijel, kdyby šlo (šlo!) o hubu. A tak si sedl s jeho ženou, aby mu nedávala takovou čočku a nic moc nevyčítala před akcí. Naději. A pak si sedl v baru s Rustym a řekl mu, že všechno bude OK, že s ní mluvil - aby Rusty zachoval chladnou hlavu. Easy. Cohle každýmu řekl, co potřeboval slyšet (páč je chytrej jak rádio), aby se nic nepodělalo. A v prvním díle scéna s Rustyho rodinou u stolu? Cajk - prostě se nechce srát a zajímat o vztahy jinejch. Když mu ale vztahy jinejch posíraj případ, je jasný, že je třeba něco udělat, něco někomu říct. Uf.

Jardus
11.02.2014 03:02:46
on-line

spoilerJá jsem myslel, jakože Marty i Cohle říkali v současnosti, že ten případ v 1995 vyřešili, ne že ty dva černoši vyřešili ten případ ze současnosti.
Já jsem teda tu větu "tak začněte klást správný otázky" moc neřešil, ty za tím vidíš co? Že pokud se mu budou černoši zamlouvat, tak jim vyklopí, že je v utajení a furt na tom dělá?
Ale teď když už vím, co řekl autor předlohy, tak to už vidím stejně. V šestým díle zatknou/zastřelí Reggieho, ale zároveň budou vědět, že v tom nemohl jet sám a na guvernéra/bratrance nebudou mít důkazy, bude následovat práce v utajení, homeless image, atd.

TedGeorge
11.02.2014 02:22:08
on-line

Jardus
Imho se nakonci nádherně projeví idiocie českého překladu názvu. Jasně poznáme, co to znamená být "True Detective" :)

TedGeorge
11.02.2014 02:19:37
on-line

Jardus

spoiler"Neříkali náhodou v současnosti, že ten případ vyřešili?"
Ty si vážně nepamatuješ na konec prvního dílu? Detektivové položili otázku, jak je možné, že x let poté se stala stejná (podobná) vražda, když pachatele dopadli. Cohle se usmál, napil se piva, a zahlásil něco ve smyslu: "tak začněte klást správné otázky"

Jako on je to naprosto neskutečnej šílenec. Jak už bylo řečeno, normálně jsou pod falešnou identitou (u feťáků) jedenáct měsíců. Cohle tam byl čtyři roky. Detektivové si myslí, že drží trumfy a pomalu dávkovanejma informacema o tom budou přesvědčovat i diváka. Ale říkám ti, že Rusty na tom maká v utajení doteď. Jenom jako ožralej na první pohled ne nebezpečnej houmlesák mohl uniknout oku guvernérovu. Vždyť on ten guvernér dělal tlaky na jejich šéfa už po prvním tejdnu. Podle autora předlohy je prvních šest dílů ohraničenejch.

Sám k tomu řekl tohle: "I’ve enjoyed reading people theorize about what’s going to happen because it’s a sign that you’re connecting. But I’m also sort of surprised by how far afield they’re getting. Like, why do you think we’re tricking you? It’s because you’ve been abused as an audience for more than 20 years. The show’s not trying to outsmart you. And really if you pay attention… if someone watches the first episode and really listens, it tells you 85 percent of the story of the first six episodes.'" Takže šestá epizoda bude imho chycení té malé ryby a start Cohleový undercover existence, která vysvětlí proč se navenek projevuje jako ožraleckej houmles. Tu pravou velkou rybu (za přispění dvou černošských detektivů) chytí až v díle osmém...

Jardus
11.02.2014 02:07:28
on-line

spoilerJak v dnešním díle říkal Charlie ve vězení ..."Mluvil o jednom místě na jihu, kam zbohatlíci chodí uctívat ďábla", tak mě hned napadl ten bratranec guvernéra z konce prvního dílu - reverend Tuttle. "Že tam obětujou děcka" - jak říkali oba v současnosti o hrdinský scéně, vyvedení děcek z lesa. Takže to je podle mě úplně jasný, že v tom jede guvernér/jeho bratranec/církev.

Že by na tom nepřestal pracovat? Neříkali náhodou v současnosti, že ten případ vyřešili?

Ale jestli budeš mít pravdu s tím, že na tom pořád i v současnosti oba dělají a že teda lhali i v tom, že se neviděli od roku 2002, tak teda klobouk dolů.

A on teda v nějakém díle má být nějaký brutální twist?Jinak k dalšímu dílu už si musím fakt načnout Jamesona, PP na mě funguje

btw TD má snad jednu z nejlepších úvodních znělek, co jsem kdy viděl/slyšel

TedGeorge
11.02.2014 01:12:15
on-line

No, po čtyřech epizodách mám v hlavě nějakou tu teorii a je na čase jí tu prezentovat. Pokud jste epizody viděli, můžete v klidu klikat, vycházíme ze stejného podhoubí.

Okamžitě zavrhuju šílenou teorii

spoilerže Rusty a Cohle jsou jedna osoba o vzoru Fight clubu. Nechci fetišisticky sledovat jednotlivý interakce s ostatními, ale nesedí mi to a autor by tohle neudělal.Má první (říkejme jí ta šílenejší) teorie je následující:

spoilerTa rabbit hole začíná a končí u Cohlea a v tomhle díle třeba s manželkou Rustyho v kavárně vůbec nemluvil. Dost věcí je jeho představa. Zfetovaná představa, která divákovi dává falešnej pocit jistoty toho, že na spáchání toho a toho by přece neměl čas. Podle mě se ukáže, že je to schizofrenik. Cohleova absurdní a na první pohled nereálná psychiatrická péče o Rustyho manželku v kavárně a následnej dialog s Rustym to neznačila. Tohle fakt nebude jen tak. Však si vzpomeňte na první setkání Cohlea s jeho manželkou u něj doma. Ta změna je až příliš nápadná.Ta druhá, imho reálnější je:

spoilerVzpomínáte si, jak tam někdy ve druhém díle přišel na stanici politik/farář? Co když za tím nakonec bude opravdu církev a guvernér? Guvernér, kterej tam byl zmiňovanej v tom smyslu, že má extrémní zájem na rychlém vyřešení případu?

A co když ten twist nebude, že Cohle je schizofrenik, ale stejně jako byl šílený čtyři roky v utajení s drogama, tak teď hraje roli zarostlýho houmlesáckýho alkoholika a jako True detective na tom případě doteď nepřestal pracovat?

Je v prvním díle překvapenej, když mu detektivové řeknou, že ten pachatel, kterýho zabásli, nemohl spáchat ten další (budoucí) zločin? Není. Jenom je s úsměvem pobídne, že by měli začít pokládat ty správné otázky.

True Detective totiž nenechá případ nedořešenej. Pouze takovej detektiv je ochoten obětovat x let života tomu, aby za mříže dostal pravého pachatele. A Rusty v tom imho jede s ním. Oba jsou sice na separátním výslechu, ale jako hodinky v tomhle dílu na výslechu poprvé společně zalhali o Cohleově cestě za nemocným otcem. Uvidíme, v čem zalžou příště a pro koho na konci ti dva vyslýchající černoši budou opravdu pracovat.

verbst
10.02.2014 22:59:37
on-line

Chá chá. Taky jsem se přišel vyjádřit, že pořád jsem se udržel.

(=LIFTY=)
10.02.2014 22:44:09
on-line

Ty vole! GTA meets Potomky lidi... Vice az v diskuzi ke ctvrtemu recapu... Kazdopadne, rika se, ze by clovek pred spanim nemel sledovat nic napinaveho, jinak se mu bude blbe usinat. Ja neusnu asi nikdy po tomto dilu...

TedGeorge
10.02.2014 19:57:39
on-line

Dr.Z
Jelikož sem za posledních pár let poznal, že moje (normálně ultravtipné) vtipy často ztrácí v internetových pavučinách smysl, tak to raději rozvedu a řeknu, že cituju ze současné epizody a neberu ti tvé výsostné právo koukat na jakoukoliv tv show kdykoliv a jakkoliv uznáš za vhodné. Konec prvního dnešního disclaimeru...

TedGeorge
10.02.2014 19:39:23
on-line

Dr.Z
"You fucking wet-noodle, whiskey-dick faggot fuck. I will skull-fuck you, you bitch"

Následuje ♪

Dr.Z
10.02.2014 19:29:09
on-line

Vy jste teda pokušitelé. Ale já to vydržím, až budou všechny díly a pak bude maraton

TedGeorge
10.02.2014 18:52:07
on-line

Godlike
Nebudeme řešit detaily, to až pod recapem na tuhle epizodu. Ale ten konec byl opravdu myjstrštyk na kterej se bude vzpomínat roky.

Godlike
10.02.2014 18:43:57
on-line

TedGeorge
Ne. Možná scéna z Ozymandiase v Breaking Bad, ale nevím, jak byla dlouhá. Možná něco z Homelandu... Ale ne, asi vážně ne. Navíc ten styl, kterým to bylo natočené? Ta dlouhá kamera? Fantazie.

TedGeorge
10.02.2014 18:40:37
on-line

Godlike
Zeptám se jinak. Vzpomínáš si na intenzivnějších deset seriálovejch minut? Já ne...

Godlike
10.02.2014 18:32:37
on-line

TedGeorge
Spíš jsem nedýchal. A vzhledem k tomu, že jsem dnes omdlel v ordinaci u doktora, jsem k tomu neměl znovu daleko. Intenzivní. Lepší slovo nejde najít.

TedGeorge
10.02.2014 18:26:42
on-line

Godlike
Taky ses posral?

Godlike
10.02.2014 18:16:15
on-line

WHAAAAAT?! Neskutečný!

TedGeorge
10.02.2014 15:54:47
on-line

Davies182
Hele, fakt se z toho posereš A víc už fakt nebudu říkat, ať raději ani netušíš na co ten toaleťák chystat.

Davies182
10.02.2014 15:41:51
on-line

TedGeorge

Naposledy sem skoro dostal infarkt u Homeland S03E11.
A už neblbni, konec čtvrtý série Dextera přeci nikdy nic nepřekoná .
Nebo Houseovu upocenou self-operaci v koupelně.
Nebo...

Zobrazuji položky 1 – 20 z 55

1 2 3

© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.