Než se dnes opět ponoříme do zářivého světa hereckých hvězd, procvičíme trochu bránici. Na sadě fotek níže v odkazu je všude představitel Indiana Jonese a Hana Sola z Hvězdných válek, Harrison Ford. Na tom by ještě nebylo nic divného. Jak ale všichni moc dobře víme, Ford je taktéž proslulá značka americké automobilky. A že už nablýskaných vozidel panečku vyrobila! Tak si je nyní se sympatickým hercem ve vtipné galerii připomeňte... Veliké díky putuje směrem k uživateli TonyClifton za inspiraci. Další pán na holení na první viditelné fotografii je Bradley Cooper. Takto usměvavý se fotil s fanynkami na pařížské premiéře Špinavého triku...

45-ti letý Owen Wilson je dvojnásobný táta! Jednomu z nejvtipnějších herců Hollywoodu se narodil druhý synátor, přejeme taťkovi i prckovi hodně zdraví. Snad to ale neznamená, že zase Owena dlouho neuvidíme na plátně. Hale Berry už má nějaký ten pátek po porodu, a tak se ráda nechává vidět. Pořád je to kus ženské, takhle to ostatně bývalé Catwoman seklo na Acapulco Film Festival v Mexiku. Své kouzlo má pak stále také půvabná Cate Blanchett, čtyřiačtyřicet let byste herečce z fotky níže asi nehádali. Galadriel se nechala vyblejsknout na rudém koberci při zahajovacím ceremoniálu na AACTA Awards v australském Sydney.

Poznáváte kluky na další momentce? Luke Evans (Bard z Hobita, záporák z posledního Rychle a zběsile) je na něm ve vřelém objetí s Henry Cavillem aka novým Supermanem. Takže... kde je zádrhel? Inu, vlastně o nic velikého nejde. To jen že na internet minulý týden prosákla potvrzená informace o tom, že má Evans od přírody blíže k pánům, nežli k našim něžným polovičkám. Wow. Nebudeme teď nic zbytečně rozpitvávat, a skočíme raději do zákulisí uplynulého Super Bowlu. Takto se na zápas století chystali Ian McKellen a Patrick Stewart. Vzhledem k tomu, že nosí Profesor X dres vítězných Seahawks, tak si nejspíše Gandalf celý zápas moc neužil. Příště to vyjde!

Drew Barrymore miluje sladkosti. A k tomu chce, aby se všichni měli hrozně moc rádi, a užili si náležitě blížící se svátek všech zamilovaných, tedy sv. Valentýna. Oblíbená herečka se proto dala dohromady s cukrárenským řetězcem jménem Godiva, kde s profesionálním fotografem nafotila pár milých propagačních obrázků. Taky se vám najednou sbíhají sliny? Kilo čokolády osobně spořádám na posezení.

Teď bacha, následuje duo fotek z polozapomenutých ročenek amerických škol. Ta první – ze střední – je trochu smutná, poněvadž se na net dostala v souvislosti s nedávnou nešťastnou událostí, která se nenadále přihodila rodině Philipa Seymoura Hoffmana. Jistě netřeba rozvádět... Druhý potměšilý obličejík potom kupodivu nepatří Clivu Owenovi, nýbrž Steveu Johnovi Carellovi, komediálnímu maniakovi. Pořízeno údajně těsně před promocemi roku 1984. Ten knírek chceme okamžitě zpátky, Steve!

Už minule jsem psal o tom, jak Cameron Diaz nedávno uvedla na trh její novou knihu o hubnutí a správné výživě. Jakým stylem dodržuje vhodnou životosprávu sama herečka, se nyní můžete přesvědčit na vlastní oči. Cam si totiž nedávno vyjela na dovolenou do Karibiku, a machrovala tu na ostatní turisty v bílých bikinách... A ani Avengers dnes nezůstanou stranou, tahle stylová fotka totiž představuje jejich člena Hawkeye na letišti Heathrow v Anglii. Jeremy Renner holt ví, co na sebe – tenhle týpek snad nemůže vypadat blbě nikdy a nikde, ani kdyby sám chtěl!

Rozloučení se čtenáři si pro sebe v našem jedenačtyřicátém vydání "celebrit" ukradl Jaden Smith. Stále akčnější mladík (netvrďte mi prosímvás, že to nemá po taťkovi) se před pár dny podíval mimo jiné do stále slunné Dubaje, kde si ve volné chvíli vyzkoušel seskok s padákem. Mě by tam nahoru nikdo v životě nedostal, vy byste našli dostatek kuráže?

Znáte to. Pokud vše klapne, uvidíme se znovu za týden!