Snad jsme vás moc nevyděsili. Svátek všech zamilovaných se totiž opravdu koná až zítra, tedy v pátek 14. února (pánové, zhluboka vydechněte). Jenomže právě a jen čtvrteční ranní blok je dle zvyku vyhrazen pravidelnému hvězdnému výplachu, a tak se v něm dnes s přihlédnutím k růžovému následujícímu dni hodlám věnovat největším kavalírům a nejkrásnějším princeznám Hollywoodu. Tedy hercům a herečkám, kteří se k sobě za mořem tak perfektně hodí, že se jim za dlouhá léta ještě stále nepovedlo podškrábnout rozvodové listiny - gratulujeme! Kdo by to byl řekl, že se z jednoho nenápadného rande časem stane hladovými paparazzi ostře sledovaná láska na celý život, že? A jinak, Brangelinu jsme po srdceryvném redakčním hlasování výjimečně nechali ve sklepě, ti dva už beztak platí za menší zamilované klišé. Takže: vzhůru k oltáři! 

I přes trampoty se zdravím věčný sympaťák Michael J. Fox si Tracy Pollan – herečku z převážně televizních filmů – vzal v červenci roku 1988; šermíř s páskou přes oči Antonio Banderas a Melanie Griffith (aka Podnikavá dívka s Oscarem) si své ano řekli v květnu 1996.

Neúnavný detektiv Kevin Bacon se s nejen seriálovou šampionkou Kyrou Sedgwick (také vám tak učaroval Fenomén?) oženil v září 1988; nestárnoucí Michelle Pfeiffer (viz Hvězdný prach) se za scénáristu a producenta Davida E. Kellyho provdala v listopadu roku 1993.

Mnoha filmovými rolemi se chlubící John Travolta již před více než dvěma dekádami ulovil modelku Kelly Preston, vzali se v září 1991. Usměvavý komik Danny DeVito si kdysi dávno úspěšně namluvil herečku Rheu Perlman (sitcom Cheers), pár byl sezdán v lednu 1982.

Pokud jste stále neviděli úžasného Waltera Mittyho, utíkejte to napravit! Ben Stiller pak ve skutečnosti od května 2000 žije s komediální herečkou Christine Taylor – mihla se i v Tropické bouři! Tak rozvádí se ten Michael Douglas s Catherinou Zeta-Jones, nebo ne? Manželství, zdá se, drží na vlásku, prstýnky se měnily v listopadu roku 2000.

Asi vás zklameme, ale Jamie Lee Curtis není ženou Arnolda. Pravdivé lži jsou jen film! Hrdinka z Halloweenu žije se scénáristou a hudebníkem Christopherem Guestem, brali se v prosinci 1984. Je Matthew Broderick velikým fandou Sexu ve městě? Určitě. Jinak by se těžko v květnu 1997 oženil se Sarah Jessicou Parker, hm?

Prostořeký Trosečník Tom Hanks uvíznul na opuštěném ostrově s herečkou a zpěvačkou Ritou Wilson, svatbu si pár užil v dubnu 1988. Will Smith umí zahrát pořádného drsňáka, jeho žena Jada Pinkett-Smith si však tykala i se samotným Morpheem, takže bych si raději moc nevyskakoval. Šťastně spolu od prosince 1997.

A to by nebyla legrace, abychom ke konci obrázkového článku nezavítali i ke dvěma průserářům. Sem tam zbytečně uřvaný a hrubý Mel Gibson byl se svojí ženou Robyn Moore ženatý dlouhých 31 let (1980 – 2011), nenapravitelnému sexuálnímu maniakovi Davidu Duchovnymu (ano, i v reálném životě) vydrželo manželství s herečkou Téou Léoni od roku 1997 do 2011.

Fotografie ze svatebních nocí se nám bohužel sehnat nepodařilo, příště budeme googlit důkladněji. Pokud se zítra neupusinkujeme k smrti, dostane za týden opět prostor klasický výplach s celebritami!