To je nemilé... velmi nemilé. Asi už víte, že je Woody Allen nejen na webu pranýřován, jelikož jej nevlastní dcera obvinila ze sexuálního obtěžování. Nedávno vše dokonce zašlo tak daleko, že na herce ošklivě pokřikovalo pár diváků během inscenace jeho divadelní hry! Nevynášejme horlivé rozsudky. Sranda je alespoň s Shiou LaBeoufem, který se po svých nedávných průserech ukázal na jedné z premiér Nymfomanky v USA s papírovým pytlem přes hlavu. Stojí na něm: "Už nejsem slavný!"

Eddie Murphy má problémy s výchovou svých dcer. I když, jak se to vezme: obě (Bria a Shayne) už totiž byly plnoleté, a tak teď mají určitě plnou pusu rodiči zbožňované fráze "Jsem dospělá, a tak si mohu dělat, co chci!". Tak fajn. Třeba vyhovět slavnému fotografovi Dimitrimu Rayovi, aby obě dívčiny nafotil v lechtivých pózách, a udal na Instagramu? Doma asi lítaly facky, nám ale tyhle fotečky rozhodně nevadí.

Máte rádi Emilii Clarke? Pardon, hloupá otázka. Po následující (zaručeně pravé) informaci teď budete blonďatou bohyni milovat ještě více. Tvůrci Hry o Trůny se totiž s fanoušky podělili o pikantní historku: na castingu ke GoTy tu Daenerys přísedícím zazpívala folkovou píseň o oslíkovi, a poté se energicky roztančila ve stylu Spice Girls. Odkaz na YouTube neexistuje, damn it! Sem s dalšími foty: takhle to slušelo Scullyové s Bardem na zahajovacím BAFTA večírku v Londýně, druhá momentka je už ale o něco strašidelnější. Je na ní příliš horlivý (a přecitlivělý) fanoušek, "děkující" Leonardu Dicapriovi za jeho výkon ve Vlkovi z Wall Street. Ochranka!

I tento týden gratulujeme jednomu šťastnému hvězdnému páru, který si v neděli 16. února udělal radost miminkem. John Krasinski a Emily Blunt v nemocnici uvítali jejich novorozenou dcerku Hazel, celá TVZone přeje všem třem jen to nejlepší. A teď již ale popojedem k zejména pro pány malému zklamání. Řeč bude o Ellen Page z Počátku nebo Juno, která se širému světu s úsměvem na tváři přiznala... že je lesbička. Prý to po letech muselo ven. Inu, vzhledem k tomu, že nás Amíci právě vyšoupli z hokejových ZOH, už mi to vlastně vůbec "nevadí".

Zajímalo by vás, které dvě celebrity z hollywoodských lesů a hájů se v únoru za mořem zatím nejhůře oblékly? Módní policie je vskutku nesmlouvavá. Čestné pozice v kontroverzním žebříčku zde zatím drží Jakeova ségra Maggie Gyllenhaal (Batmanova skoro-buchta) a drsňačka ze série Rychle a Zběsile, Michelle Rodriguez. O tom, že je herec Aaron Paul ještě mnohem více cool, než se ve skutečnosti zdá (už tak je to borec všech borců), přesvědčil nedávno své fanoušky na předpremiéře Need for Speed v Bostonu. Po projekci se tu s nimi Jesse vydal do oblíbeného baru na pivo, první rundu platil se svého.

Po dlouhé době dnes budete mít jako čtenáři možnost, zkusit uhádnout persónu na černobílé archivní fotečce. Já osobně bych v tomhle rozmazaném cosi rozpoznal tak maximálně E.T. mimozemšťana, ve skutečnosti zde ale své sedmé narozeniny slaví Katie Holmes. Ale tak jo, malá Suri je mamince opravdu podobná. Kdopak se nám to na Sv. Valentýna zasnoubil na Hawaii? Pornohvězdu Brett Rossi požádal mezi palmami o ruku Charlie Sheen. O nechvalně známém uličníkovi už si asi můžeme myslet vážně cokoliv. Dávám tomu rok, maximálně dva.

No a na samotný závěr si trochu zacvičíme. Kdo chce začít hubnout s Reese Witherspoon a Naomi Watts? Holky spolu v Brentwoodu vyrazili vstříc sportovnímu zážitku, na programu dne prý byla i jóga. Asi se děvčata se svými partnery také dívají na True Detective, a musely z té depky začít střelhbitě meditovat...

Za týden zdar.