Zach Braff měl v několika posledních týden pár zajímavých setkání. Nejprve se podíval do Bílého domu za Barackem Obamou a vykouzlil mu na tváři úsměv a ačkoliv to pro Zacha byl určitě skvělý zážitek, nás by mohl víc zajímat druhý snímek, na kterém se kření s Joelem McHalem. Že by se Braff objevil v Community? Nám by to rozhodně nevadilo.

Z Brooklyn Nine-Nine se stala velká pecka, takže začínáme sledovat i herce z tohohle sitcomu. Stephanie Beatriz sice hraje drsňačku Rosu, ale ve skutečnosti je to úplný opak. Ve volném čase se totiž věnuje postiženým dětem.

A ještě tu máme jednu starší momentku od Chelsea Peretti (Gina) z jejich cesty na Zlaté Globy.

Jared Padalecki se před Vánoci stal podruhé otcem, užívá si tak rodičovské slasti a strasti. Zatím to však vypadá, že ho to baví, dokonce tolik, že si vypůjčil i cizí dítě. Druhá fotka totiž patřila Stephenu Amellovi, jehož dítě Jared drží. Snad mu ho pak vrátil.

Když už jsme u Sama Winchestera, zastavme se i u Mishy „Castiela“ Collinse. Anděl z Lovců duchů se kromě hraní pustil i do režírování jedné z epizod Supernatural. A vzhledem k tomu, že Jared Padalecki i Jensen Ackles jsou velcí vtipálci, měli pro něj jedno překvapení.

A měli i druhé.

Nicméně i přes fórky kolegů si Misha Collins jedno své přání splnil – natáhl se na kapotu Impaly.

Dětí si neužívá jen lovec duchů, ale také Alyson Hannigan. No, spíš její manžel Alexis Denisof, a už toho má zjevně plný kecky.

Alyson je poslední dobou pořád na place Jak jsem poznal vaši matku a dokonce se s námi podělila o fotku z čtení poslední epizody. Asi to bude doják... anebo měla rýmu.

Někteří lidé se zřejmě nikdy nezmění – a je to jen dobře. Nathan Fillion už navždy zůstane dítětem a evidentně v tom není sám. Zachary Levi si  evidentně taky rád zablbne. Srandu nezkazí ani Karen Gillan, která se na conech fotí jak s fanoušky, tak s Wookieem.

To, že na motorkách jezdí Katee Sackhoff a Tricia Helfer už víme, ale že mají takový malý gang složený z dalších seriálových kolegů, to je novinka. S touhle partičkou bychom na pivo rozhodně zašli.

A na závěr ještě jedno video. Arrow si pořád drží vysokou kvalitu a vypadá to, že pro nás tvůrci připravují epickou bitku. Těšíme se.