Dnes se odpíchneme vítáním hvězdných občánků. Kbodhi Ransom Green je jméno druhého novorozeného syna momentálně nejsledovanější maminy v Hollywoodu, Megan Fox. Dítko čtyřicetiletého taťky Briana a sedmadvacetileté star z Transformers se tak přidá k batolícímu bráškovi Noahovi a teenagerovi Kassiusovi z Greenova předešlého vztahu. Není už jich nějak moc?

Můžeme být naštvaní na Olivii Wilde, že si z mnoha miliard mužů na planetě vybrala zrovna Jasona Suidekise. Humoru má ale tahle herečka stále na rozdávání, takže ji vlastně pořád máme v sakra velké oblibě – plus na Třináctku se jen tak nezapomíná. Olivia se nedávno chlubila fotem s bříškem na Facebooku: "Takhle většinou vypadám, když se přejím mexickým jídlem. Tentokrát je to ale miminko. Už se nemůžu dočkat!" Buďme přející, ano? Byli jste někdy na závodech NASCAR? Automobilové derby jsou velikým koníčkem Capa Chrise Evanse a Niny Dobrev z Upířích deníků, oba herci na sebe prý náhodou narazili na jednom ze závodů v Daytoně na Floridě.

A zase máme o něco více rádi Jennifer Lawrence. Proč? Herečka se totiž stala novou tváří značky Dior, takto jí to sekne na stylovém reklamním promu. Hnidopichové si z fotky dělají legraci, že prý na ní Jen vypadá jako Leonardo DiCaprio v devadesátých letech. Pán na fotu vedle se zove Jared Leto, a kromě toho, že je frontmanem cool skupiny 30 seconds to Mars, bude už za pár dní soupeřit o Oscara za vedlejší roli v Klubu poslední naděje. "Ten chlap (Rayon ve filmu, pozn. redakce) chtěl hrozně moc bejt ženskou, on se tak jenom nepřevlíkal. Stačilo mi, abych si to po přečtení scénáře pořádně uvědomil, a pak už se to hrálo v podstatě samo," řekl Leto v interview pro Flaunt magazine.

O tom, že osahávat členy hereckého štábu Modern Family se nevyplácí, se přesvědčil jeden vypečený fanoušek seriálu. Poté, co takto mladík prudil Sarah Hayland aka Haley během natáčení speciální epizody v Sydney, jej musela umravnit ochranka. A následně i policie na stanici. Růžové brýle zamilovanosti nakonec spadnou každému, je to jen otázkou času. Že jsem příliš velký pesimista? Tak si poslechněte ženu Matthew McConaugheyho: "Ani zdaleka není takový, jako v těch vysněných romantických komediích, dámy. Když spolu v obýváku občas nějaký jeho starý film vidíme, křičím že chci toho chlápka z televize domů!" svěřila se Camila Alves. Takže Rust jako poleno? Fajn.

Pamatujete na zasnoubení Charlieho Sheena z minulého týdne? Tak se něčeho pořádně podržte, přišlo se totiž na to, že ona pornoherečka je vdaná. Odvážím se tvrdit, že tohle bude ještě doslova pořádně třeskutá sranda. Co si James Cameron myslí o Samu Worthingtonovi? To vám neřekneme, snad jej ale velký Jim nevyškrtne z chystaného Avatara 2. Proč? Sam se totiž porval se stejně starým fotografem, jako je on sám (37 let), a skončilo to špatně: pro paparazziho obviněním z obtěžování, pro Jakea Sullyho potom napadením přivolaného policisty. Chystá se soud, nejspíše bude stanovena tučná kauce. Dobrá zpráva na konec? Pro Paulu Patton zcela jistě ne, sexy herečka je totiž po devíti letech manželství opět k mání. Pořád ji mám díky poslednímu Mission: Impossible před očima!

Za týden zdar!