Oscary (TM) už vyšuměly? Že ještě úplně ne, stále cítíte tu pondělní atmosféru? Inu, nedá se svítit, sport nic nezastaví. A my se s vámi jednoduše musíme podělit o další zatraceně parádní galerii těch největších hollywoodských hvězd. Tentokrát se spolu nechali skvadra X-menů, část týmu Strážců Galaxie, fotřík Clarka Kenta nebo vtipálek Ben Stiller vyblejsknout na zápase Knicks vs. Dallas Mavericks. O co kráčí? Tato basketbalová událost sezóny se konala koncem února v hale domácích Knicks v Madison Squre ve městě New York. Na místě eventu se však záhy ukázalo, že tu na šťastlivé fotografy čeká jedno hodně velké překvápko. Celebrity totiž také fandí sportu! Sotva tak byl odpískán začátek utkání, začali se vyjukaní profesionálové za svými objektivy místo basketbalistům, skotačícím po parketách, věnovat raději zpozorované smetánce v obecenstvu. Takže vlastně ani nikdo pořádně neví, jak celé klání dopadlo...

"A kámoši jak hrom jsou..." ne Jerry a Tom, ale Patrick a Ian. Kdyby to teda náhodou díky TVZone ještě někdo nevěděl.

Elizabeth Banks pokukuje místo po skákající mičudě po jakémsi kočičákovi, Drew Barrymore buďto začíná rodit, chystá se zpívat hymnu, anebo... se lekla fotografa?

Pianistu Adriena Brodyho si doufejme nikdo z přítomných nespletl s bezdomovcem, charismatický absolvent zápasu Dustin Hoffman vypadá už asi dvacet let naprosto stejně.

Kam se zatoulal manžel Kaley Cuoco z Teorie Velkého třesku? V redakci jsme se totiž shodli, že pána po hereččině levici nepoznáváme!

Kombo roku: Galifianakis a Suidekis. Chtěl bych slyšet komentátora zápasu, kterak při kamerovém záběru na herce vyslovuje jejich jména. Na dalším fotu rozesmátý kapitán Hanks, který si ze ztroskotaných nominací na plešouny nic nedělá. Tak to má být!

Will Ferrell se tváří, jako by právě svému sousedovi Barackovi vyprávěl nejvtipnější fórek na světě. Tak fajn, dělám si legraci, není to Obama...

Dakotu Fanning se slušivými šperky bych po létech už téměř ani nepoznal, Katie Holmes je, zdá se, již nadobro až po uši v jejím slibném post-cruiseovském vztahu.

Seznamte se, fanoušci MARVELu, tohle je Star-Lord Chris Pratt. Hulkovské triko pod nápory jeho bicáků div nepraskne, Strážci Galaxie se mají o koho opřít!

Tipovali byste na další momentce takhle z dálky sympaťáka Kevina Costnera se ženou? To Hugh Jackman aka Wolvie už se objektivu přiblížil o něco více, svému drinking-buddie Rickymu Gervaisovi však očividně moc pozornosti nevěnuje.

Komediální jistota Jason Bateman dumá nad tím, proč poslední dobou vypadá čím dál více jako Bradley Cooper.

Na hřišti se právě děje něco napínavého – jinak by zřejmě obrýlený Michael J. Fox takto soustředěně nezíral s ústy dokořán. Paulu Ruddovi pak musel skutečnost, že je právě focen, pošeptat jeho vlastní syn.

Že by zasněná, mírně opilecká odpověď Michelle Rodriguez na zamilovaný pohled její frajerské přítelkyně? Těžko říct.

Vince Vaughn si místo sportovního zážitku přišel zaflirtovat. Michelle Trachtenberg, láska všech seriálových fanatiků již od dob Buffy, se... asi pěkně nudí!

Pokus Adama Sandlera o dvojitou palbu vztyčených prostředníků směrem do řad jím nefavorizovaného týmu se zasekl na mrtvém bodě...

Eva Longoria si uprostřed hry vzpomněla na objednané solárko, načež s kabelkou bere roha, Julia Stiles vypadá, jako by s těžkým srdcem vyhlížela příchod Dextera. Proč z toho mám pocit, že ženský ten basket vlastně vůbec nebere?

Rozhodně ale baví snílkovského Bena Stillera a jeho synátora. Jen přísedící pán s oranžovou kšiltovkou se tváří, jako že nemá absolutního tucha, vedle koho vyfasoval sedačku!

P.S. Nemůžu si pomoct, ale vraťte se teď na chvíli zpátky na homepage: netvrďte mi, že Wolverine uprostřed obrázku nevypadá, jako by právě za sprintu nedribloval! Sportu zdar.