O jakémže herci se letos bude nejvíce mluvit? Ano, je to Matthew McConaughey. Většina z vás má seriálový Temný případ jistě dávno za sebou, filmoví gurmáni již pravděpodobně stihli prubnout také Klub poslední naděje. Líbil se vám v něm pohublý Rust? A chtěli byste z oceňovaného snímku něco na památku? Račte prosit: Mattův bílý klobouk se za mořem podíval do aukční síně, startovalo se na třech tisících dolarech. Třeba v něm budoucí šťastný majitel najde i jeden, dva vlasy.

"Zasnoubený pár měsíce" března vyhrává dvojka Kutcher & Kunis. Ashton se za pomoci prstenu s obřím diamantem konečně vymáčknul, a chce s dokonalou Milou strávit zbytek svého života. Kdo by nechtěl, že? Oscary už jsou dávno za námi, já vím, nekřičte. Přesto si v aktuálních celebritách prohlédneme dvojici povedených fotek právě z ceremoniálu předávání plešounů, páč tohle si opakovanou pozornost rozhodně zaslouží. Na první momentce se Jared Leto směje Anne Hathaway (vtipálci si domyslí, proč), na té druhé se pak Thor podivuje Tatumově nenadálému výbuchu smíchu. Já to žeru.

Nejsou všichni superhrdinové, co se třpytí. Třeba takový Spider-Man. Jeho poslední představitel, Andrew Garfield, totiž na plešounech odbyl malého Scotta Milese (možná si jej pamatujete jako malého Batkida s leukémií) s tím, že se jejich vystoupení nakonec nepodařilo vtěsnat do nabitého programu. A že prý musí Andy honem letět pryč. Producenti Oscarů se ale později chytili za hlavu, a poslali Milese s omlouvajícím se Garfieldem na vlastní náklady do Disneylandu. Odpuštěno? Na další fotce je Michelle Rodriguez v rouše Evině. Takhle se herečka před svým domem věnuje zenovým meditacím...

Jessica Alba rozesmála Hollywood. A přitom to určitě nemyslela špatně! Kráska ze Sin City nebo Fantastické čtyřky se nedávno nechala slyšet, že "je zcela závislá na hraní". Netuším, jestli to té holce někdo počítá, osobně ji ale poslední dobou v mnoha kvalitních filmech nepamatuji. Hateři Jennifer Lawrence si teď dají odchod, její milovníci naopak zbystří. Američtí fotografové zjistili, že si Jenn do společnosti nerada obléká spodní prádlo! Fajn. Čtyřiačtyřicetiletá paní na další fotce je oblíbená i nenáviděná Renée Zellweger. Ta o sobě dala po dlouhých měsících v ústraní vědět na charitativním koncertu v San Francicsu.

Čtrnáct let je pořádně dlouhá doba. Přesně takhle dlouho spolu jsou Christian Bale a Sandra Bibi, kteří nedávno rozradostnili svět zprávou, že momentálně nakupují plínky pro jejich druhé dítko. Yep, Sandra je těhule, o jménu zatím nepadlo ani slovo. Kdo by nepamatoval Arnolda jako guvernátora! Se Schwarzeneggerem se hodlají soudit kriminálníci z Central Cali Prison v USA, protože je ve svém funkčním období – za pomoci kalifornských zákonů – pozavíral do věznice, sužované nemocemi. Zloději a vrahové teď chtějí bolestné za horečky! Hodně štěstí, přátelé. Mrkněte radši na fanouška Lakers Willa Ferrella, kterak lišácky kazí stadionový "polibkový záběr" nevinnému párečku.

Kdo z nás by netoužil po tom, proletět se v USS Enterprise? Dost možná nejslavnější filmovou a seriálovou vesmírnou loď naposledy kočíroval Chris Pine, pod dohledem J. J. Abramse z toho byla sci-fi pecka století. O tom, že do warpu se ale nevyplatí skákat v podnapilém stavu, bude sám kapitán Kirk za týden básnit před justičními soudci na Novém Zélandě. Pine si zde totiž večer (po natáčení nového snímku) zajel do baru, načež při zpáteční cestě narazil na policii... Ach, ty promile! Končíme: stylově se s námi pro dnešek loučí Lena Dunham po boku Baracka Obamy. Americký prezident má ty seriály asi vážně hodně rád!

Na viděnou příště!