Jsme zpátky a ukecanější než kdy dřív. Vzhůru do boje! Motto Jamese Franca a Setha Rogena? Nejspíš to bude něco ve smyslu "Prča až nadosmrti". Dva pravděpodobně největší vtipálci v Hollywoodu si tentokrát vystřelili z Kanye Westa a Kim Kardashian – osobně vlastně ani nevím, kdo to je a nezajímá mě to, jen si uvědomuji, že jich je neustále plný internet a je mi z nich už špatně. A očividně nejen mně. Takže chlapci, za tenhle magazínový photoshop máte od nás všech obrovskej palec nahoru!

Nejvypasenější kachnu týdne si pro dnešek odstřelíme rovnou ze začátku, takže pozor: Chris Evans aka Captain America končí s herectvím! Fakt. Sympatický mlaďoch se v každém druhém interview pravidelně svěřuje s tím, jak touží po kariéře režiséra. "Mám ještě jednu, dvě smlouvy s Capem z Avengers, potom dám ale největšímu americkému hrdinovi sbohem." Wow. Nechci sypat sůl do geekovských ran, ale Hulka si během dekády také střihli tři borci, no ne? Popojedem. Jedním z mnoha důvodů, proč Dwayne Johnson tak moc miluje svou dceru, je údajně fakt, že jej vlastní potomek často uráží. Když taťka neposlouchá, častuje jej dívka posměšnými přezdívkami, které si The Rock kdysi vysloužil v ringu. Ani na vteřinu nepochybujte o tom, že nikdo jiný na planetě si tohle dovolit nemůže...

A znovu Avengers, tentokráte o tom jejich specifickém členovi, co neumí používat věšák na bundy a metá kolem sebe blesky. Ano, Thor. Chris Hemsworth a Elsa Pataky přivítali na světě dvojčátka Tristana a Sashu, starší sestřička India má jistě také ohromnou radost. Za TVZone gratulace! Na další fotce můžete popatřit na sídlo hvězdného páru Sarah Michelle Gellar a Freddieho Prinze Jr. Prťavý domeček s nepatrnou louží, vydávající se za bazén, teď tihle dva prodávají za 5,49 milionů dolarů. Stěhování zdar.

Krátké okénko módní policie dnes otevírá Scarlett Johansson na premiéře již zmíněného a očekávaného Captain America: Winter Soldier. Steve Rogers má fanoušky také v Británii, kde už má za sebou zámořský Mirek Dušín svou první projekci. Nejen z MovieZone a Karlem přeložených prvních reakcí pak již nejspíš víte, že to bude... velký. Sexbomba v plavkách na následujícím fotu je Charlize Theron. Herečka se do focení nechala ukecat v pauze mezi natáčením na Floridě, objektivem ji sejmul vyhlášený umělec Mario Testino.

Kopete již delší dobu za singles team? A chcete nyní s osamělým životem jednou provždy skoncovat? Tak si urychleně zabookujte letenky do Států, aktuálně je tu totiž zčistajasna k mání jedna z největších hollywoodských kostí. Chvíle napětí... smutný rozvod po jedenácti letech manželství hlásí dvojka Gwyneth Paltrow a Chris Martin (frontman Coldplay). To jsou panečku věci. Začínáme odteď bedlivě sledovat Roberta Downeyho Jr., něco mi tu nehraje! Bonus pro fanoušky Iron Mana: takhle vypadá svobodná Pepper po ránu. Ano, bez make-upu. Je to whisky?

Po nadcházející roztomilé legrácce se na vás nejspíš bude zlobit vlastní, smíchy poprskaný monitor (můj případ). A když ne, tak minimálně úsměv na tváři by mohli vykouzlit dvanáctiletý Ben Stiller s fotříkem na výletě a malý capart Bruce Willis. Stárnoucí plešatá akční hvězda nedávno oslavila devětapadesáté narozeniny, s touhle jeho nevinnou fotečkou se na Instagramu ze srandy vytasila McClaneova dcera.

McKellen a Stewart. Magneto a Profesor X. Gandalf a Pickard. Je to v podstatě jedno, vyberte si sami. Důležité je, že spolu tihle nejlepší kámoši v Americe opět vyrazili do ulic a nezapomněli doma foťák. Bezvadná momentka tedy zachycuje (ne)smiřitelné rivaly z chystaných X-Menů. Herci si v nedalekém obchůdku nejdříve společně koupili buřinky, a o chvíli později si navzájem volali ze sousedících telefonních budek. Takhle se intenzivně buduje fandovská základna, přátelé!

Na viděnou příště!