Nedrážděte hvězdu Titanicu bosou nohou! V Americe si nedávno odbyl premiéru teenagerovský výplach (ach, ty předsudky!) Divergent, účinkující Kate Winslet tu ovšem ještě před promítáním narazila na jednoho obzvláště neodbytného fandu. Rozvášněný muž chtěl po jeho filmové lásce podpis na kus papíru, podezřele podobnému skice z Cameronova spektáklu – té černobílé, hanbaté. Překvapená herečka byla vzhledem k dotěrnému chování geeka donucena k razantnímu, údajně dosti znechucenému odmítnutí. Jó, ta hříšná minulost!

Magazín GQ dělá zase jednou pánům radost, tentokrát se jeho redaktorům povedlo vysvléknout šťabajznu ze Hry o trůny. Natalie Dormer aka Margaery Tyrell to bez přebytečných šatů a s vilným výrazivem ve tváří poměrně sekne, krotit se není vůbec snadné! Zbytek seriálového štábu zůstal raději oblečený na italské GoTy kino-premiéře (a u nás furt nic, really?), jmenovitě pak chlapecká Maisie Williams (Arya), drsný Liam Cunningham (Davos) a Sophie Turner (čím dál hezčí Sansa).

James Franco zase láme průsery přes koleno. Nenapravitelný šprýmař byl tentokrát odhalen jako smilník ve společnosti razantně mladší ženy, než je on sám. Copak to se dělá, chatovat na internetu se sedmnáctiletou Skotkou, dělat jí nemravné návrhy, a pak si celou aférku neuhlídat před hladovými médii? Tss. Další drb patří smetánkovskému randění: proč to nedávno Keri Russell zabalila s její dlouholetou láskou? Bludišťáka získávají ti z vás, kteří správně tipovali, že to hvězda špiónských The Americans oficiálně táhne s televizním kolegou Matthew Ryhsem – vidět se pár nechal na Manhattanu na divadelní hře Library.

O dotáčkách toužebně očekávané marvelovky Guardians of the Galaxy už jste nejspíše slyšeli. Po place se momentálně producíruje třebas Zoë Saldana, snědá kočka se při této příležitosti před cestou do práce nečekaně vyfotila v selfie módu... bez make-upu. Sláva matce přírodě! Jako další buchta na koukání tak, jak ji neznáte, je na řadě populární upírka Kristen Stewart. Mladice si v rámci své nové filmové role obarvila vlasy na oranžovo, jestli už zde tato herečka nikoho nezajímá, tak teda sorry. Já ji totiž můžu.

Nemusíte být zrovna filmoví či seriáloví pamětníci, abyste si pamatovali dny "největší slávy" charismatického Neala McDonougha. Šedovlasý frajer se mihl namátkou v Bratrstvu neohrožených (český blu-ray na spadnutí!) nebo prvním Captainu Amerikovi (zatracený skloňování), teď na světě spolu se ženou oba uvítali v pořadí již pátého potomka. Gratulace, Dum Dume! Z další fotky se do objektivu načapaně diví Kristen Bell, hereckou kost naprášil v interview Don Cheadle z jejich společného seriálu House of Lies: "Měli jsme sejmout venkovní záběr, kdy se procházíme po pláži. Nakráčel jsem si to do Kristenina karavanu, kde ovšem ona zrovna měla nefalšovaný zhulenecký záchvat smíchu! Tráva, věřili byste tomu? Byl jsem tak nervózní, že už vlastně ani nevím, jak jsme to s ní mohli dotočit. Je svá."

Bryan Cranston je... prostě nejlepší. Po celém světě se momentálně najde hrozně moc lidí, co budou do zemdlení tvrdit, že lepší herecká elita neexistuje (patří k nim i Anthony Hopkins). A aby té zasloužené slávy nebylo málo, Walter White teď píše knihu – anebo lépe řečeno memoár. "Sepisuju svou kompletní 30-ti letou kariéru v Hollywoodu, značná část textu pojednává o šesti tajemných létech s Breaking Bad. Sakra, byli jsme jako rodina. Slibuju, že to bude velký." Vydavatelé, haló, jste tam? Vybavuje si někdo z vás, kdy naposledy byla Nicole Kidman za brunetu? Na place snímku Strangerland k jedné takové změně vizáže došlo, nyní aby si ji tedy fandové zase chvíli pamatovali jinak... Přítelkyni Eddie Murphyho, Paige, jsme tu na Hawaji sice už jednou měli, ale ať hodí kamenem, komu to vadí, že?

Perličky z Beverly Hills a (anglického) okolí dnes uzavírá kukuč sličné Emmy Watson. Dcerka spasitele Noaha se nechala slyšet, že její vysněnou prací není herectví, nýbrž odpočinková jóga. Jenomže filmy holt víc sypou, a na meditace kvůli nim není čas, takže šel nakonec koníček stranou. Herečka si dále neváhala postěžovat, že ji castingy natolik vyčerpávají, že by si nestíhala odpracovat dokonce ani poloviční vytoužený úvazek v tělocvičně... Prachy, zkáza lidstva?

Brzy opět na viděnou!