Bez váhání doporučujeme evropskou fantasy-historickou pecku Ohněm a mečem, která tento týden startuje prvním dílem ze čtyř v neděli brzy ráno na slovenské Jednotke (nahrajte si to). Pokud jste dodnes byli toho názoru, že strhující dobové Vikings nemá – a nemělo – nic šanci překonat, dejte Polákům z roku 1999 na každý pád šanci. Mohli byste být koneckonců velmi mile překvapeni, a navíc se dozvíte, jak že to s těmi Tatary a Kozáky kdysi vlastně bylo... Dějepis je zase jednou príma!

Bonusy: akční krimi pecka Jamese Wana s Kevinem Baconem Rozsudek smrti v pondělí po půlnoci na JOJke, těsně následovaná posledním dobrodružstvím Johna Ramba!

PONDĚLÍ

Jerry Maguire – Nova Cinema – 20:00
Králova řeč – Jednotka – 20:20
Hlad – Dvojka – 22:15
Ve službách legie – Nova Cinema – 22:40
Spáči – Prima – 23:25
Ten tajemný předmět touhy – ČT2 – 23:30

ÚTERÝ

Osudové selhání – TV Barrandov – 02:15
Černí baroni – Prima – 20:15
Chatova země – TV Barrandov – 20:15
Informátor! – Nova Cinema – 21:50
Zlomené kopí – Prima COOL – 22:45
Let Fénixe – JOJ – 23:30

STŘEDA

Rob Roy – Jednotka – 20:20
Konec starých časů – ČT1 – 21:50
Případ Barnabáš Kos – Dvojka – 21:50
Koule – Nova – 22:05
Zevlovat a prudit – Nova Cinema – 22:25

ČTVRTEK

Piráti z Karibiku: Na konci světa – Prima – 20:15
Disturbia – Fanda – 20:20
Rudé horko – Prima COOL – 21:50

PÁTEK

Mumie – Markíza – 14:05
Hledá se Nemo – JOJ – 16:45
Hlídat Tess – Nova Cinema – 20:00
Četník se žení – TV Barrandov – 20:15
Karate Kid – Markíza – 20:30
Voda pro slony – JOJ – 20:30
Pařba ve Vegas – Nova – 22:20
Milenci – ČT2 – 22:35
Opravdová kuráž – Markíza – 23:30

SOBOTA

Tanec na vlnách – Prima – 01:35
Barbar – JOJ – 03:30
Jumanji – Markíza – 07:50
Jestřábí žena – Prima – 09:45
Let's Dance 3 – Markíza – 15:00
Saturnin – ČT1 – 15:45
Wyatt Earp – Fanda – 17:05
Moonwalker – Nova Cinema – 18:10
Dnes neumírej – ČT2 – 20:00
Lítám v tom – Nova Cinema – 20:00
Návrh – JOJ – 20:30
Na hraně temnoty- Prima – 22:00
Černý jestřáb sestřelen – Fanda – 22:00
Tajemná řeka – Nova Cinema – 22:05

Veselé Velikonoce – ČT1 – 22:40
Odstřelovač – Nova – 22:50
Zelená míle – JOJ – 22:55

NEDĚLE

Cooganův trik – ČT1 – 00:20
Pět dní jednoho léta – Nova Cinema – 00:40
Pulp Fiction: Historky z podsvětí – Markíza – 01:00
Ohněm a mečem 1/4 – Jednotka – 02:45
Výbuch bude v pět – Prima – 09:45
Mumie se vrací – JOJ – 12:05
Ať žijí duchové! – ČT1 – 15:30
Babička – ČT1 – 16:55
Šíleně smutná princezna – ČT1 – 20:00
Správná dvojka II – Smíchov – 20:00
Panna a netvor – Prima love – 20:15
Bohem zapomenuté děti – Dvojka – 20:30
Hvězda zvaná Pelyněk – ČT2 – 21:45
Gran Torino – Nova Cinema – 21:45
Neřízená střela – JOJ – 22:00
Dannyho parťáci 3 – Nova – 22:10
Neporazitelný 3: Vykoupení – Markíza – 22:15

SRAČKY

Úterý – 22:25 – TV Barrandov – Mise pomsty
Středa – 22:55 – ČT2 – Začátek světa
Čtvrtek – 11:30 – Markíza – Agentky D.E.B.S.
Čtvrtek – 15:45 – TV Barrandov – Beethoven 3
Pátek – 22:40 – TV Barrandov – Dr. Jekyll & Mr. Hyde
Neděle – 00:25 – Prima – Clementine
Neděle – 21:30 – ČT1 – Veni, vidi, vici