Mnohé celebrity jsou z toho celodenního... celebritování tak vytížené, že často nemají čas na nic jiného. Přesto si řada z nich najde čas, párkrát týdně se usadí k televizi a stejně jako všichni ostatní sledují seriály. Na co se dívají?

Barack Obama

Obama nám sem trochu nezapadá, ale je to takový menší televizní fanatik, že ho bylo třeba zmínit. Na to, abyste odhadli oblíbené seriály nejmocnějšího muže světa nemusíte být žádný Sherlock Holmes, patří sem totiž politické drama House of Cards, špionážní Homeland a v poslední době se prezident USA zamiloval do letošní pecky True Detective. Výběr je to vskutku sympatický. Zdali si u House of Cards liboval, jak věrohodně je to celé natočené, nebo se nad sviňárnami Franka Underwooda jen pobaveně usmíval, se už asi nedozvíme. Jedno je však jasné, ani prezidentský titul vám neumožní sledovat vaše oblíbené seriály s předstihem. A že se Barack snažil.

Lady Gaga

Nikoho asi nepřekvapí, že tahle zpěvačka s mírně řečeno výstředním šatníkem sleduje v televizi pěvecké soutěže, v poslední době pak Hlas (The Voice). Musí přece dávat bacha na konkurenci. Zajímavější však bude její další oblíbená položka v programu. Lady Gaga se totiž ráda podívá na hasiče z Chicago Fire. Což o to, vypracované požárníky bychom ještě pochopili, ale co ta britská verze Top Gearu? Trio Clarkson, Hammond a May zaručeně pobaví, Gagu bychom však na fanynku aut netipovali.

Jennifer Lawrence

Katniss toho má v posledních letech tolik, že je až s podivem, kolik volného času jí zbývá na sledování televize. Tahle třiadvacetiletá herečka si moc nepotrpí na nějaké pařby v klubech, cesty kolem světa a podobné záliby jejích kolegů a kolegyň. Jennifer si raději sedne doma na gauč a hezky se uvelebí u televize. Jediný problém je s jejím vkusem. Nejčastěji ji načapáte u reality show. Paničky z Beverly Hills, Dance Moms, Keeping Up with the Kardashians, to jsou její programy a pokud ani teď ještě nekroutíte hlavou, zkuste si ji představit, jak sleduje Here Comes Honey Boo Boo. Filmy, ve kterých se objevuje, můžeme, ale její televizní vkus nám tedy moc nevoní. Nezachrání to ani ten Homeland, ke kterému občas usedne.

Elijah Wood

Už víte, co si Frodo čas od času rád zahraje, teď se dozvíte, na co se dívá v televizi. Elijah Wood má dobrý vkus, kromě populárních kousků jako Hra o trůny nebo Perníkový táta (kdo by na ně nekoukal), se podívá i na detektivku The Killing (zdá se, že miluje vše od AMC), pro zasmání si pouští Louieho a Flight of the Conchords. Zdá se, že s Woodem byste se mohli podívat na kterýkoliv seriál a nešlápli byste vedle. Zvláště s The Wire byste ho velmi potěšili.

Lyndsy Fonseca

Tak tady vás asi žádné šoky nečekají. Seriálová dcera Teda Mosby ujíždí na Californication, jako každý v posledních pár letech nemůže být bez Perníkovýho táty a jako obrovský fanoušek muzikálů si nechá ujít jedinou epizodu z Glee. Ač to zdroje neuvádějí, myslím, že Lyndsy se ráda podívá na cokoliv, co je právě v kurzu, takže Hru o trůny jistě má v programu zakroužkovanou. A vzhledem k tomu, že je velká kámoška s Nathanem Fillionem, tak sledování Castlea je samozřejmostí.

Nathan Fillion

Když už jsme ho zmínili, tak se podíváme na zoubek i samotnému Fillionovi. I on chce být „in“, takže tráví večery ve společnosti zombíků z Živých mrtvých a nedávno se s námi vrátil díky Hře o trůny do Západozemí. Tam ho nejvíce baví politika a intriky, má rád seriály, u kterých musí člověk dávat pozor. S nějakými výplachy k žehlení tak u něj zřejmě neuspějete. Dokonce se svěřil, na jaké seriály do teď vzpomíná. Když byl za mlada několik let v Kanadě, musel si to zimní podnebí trochu vyvažovat, naštěstí v té době dávali Magnuma a to havajské teplo mu dalo vzpomenout, že není všude pouze sníh a led.

Bryan Cranston

I Heisenberg se kouká na televizi. A rozhodně nesleduje žádný brak. Rád se zřejmě směje, protože převážnou část jeho seriálů tvoří komedie. Za všechny postačí jmenovat mnohokrát oceněnou Takovou moderní rodinku, Studio 30 Rock a Griffinovi. Nevím, jak vy, ale s panem Cranstonem bych se na televizi podíval úplně bez problému. Dokonce by mě nejspíš přemluvil i k Mad Men, ke kterým jsem se zatím nedostal. A pokud se chce nejenom zasmát, ale dozvědět se také něco zajímavého a trefného k aktuálnímu dění, pustí si The Daily Show s Jonem Stewartem.

Michael Ealy

Tenhle skoro člověk vás možná nepřekvapí mezi celebritami dost oblíbeným The Wire. Ani Kravaťáci nejsou zrovna neznámým seriálem, na který by se nikdo nedíval. Co vás však nejspíš překvapí je pořad, jenž by Michael doporučil všem dětem (a vlastně má i pravdu) – je jím reality show Raději se bojte (Beyond Scared Straight),v níž jsou problémové děti posílány do vězení. Ne, že by něco provedly, ale dostanou možnost se podívat na to, jak by mohly dopadnout, když budou pokračovat tom, jak se do teď chovaly. Léčba šokem, jak se patří.

Tak s kým byste si nejradši dali seriálový maraton?