Hrozně neradi bychom se zapříčinili o to, aby snad bylo TVZone na internetu označováno jako "ten web s hvězdičkou". Jenomže podobně šmakózním svlečeným speciálům se holt ne neříká, a navíc: není dnes nahoty v různých seriálech stejně už tolik, že divák dávno viděl vše podstatné? Jinými slovy – koho v moderní televizní době překvapí pár spoře oděných slečen, producírujících se před čtenářovýma vyjukanýma očima? Moc vás hádám nebude. Dámský časopis Allure se po roce opět vytasil se sympatickým speciálem plným hereček v rouše Evině, a taková pozvánka se jednoduše neodmítá. Pojďme si tedy nyní letmo připomenout, které celebrity se za uplynulá léta na stránkách zmíněného magazínu dohromady objevily. Dle autorů originálního artiklu je účelem galerie podnítit slečny k cílevědomější péči o vlastní tělo a pány... asi prostě jen potěšit, no.

Úvodní buchtu Catherine Zeta-Jones můžeme jen horko těžko obšírněji představovat, Zorro má holt parádní vkus na baby. A Michael Douglas po letech zatracenou smůlu.

Ashley Tisdale účinkuje v seriálech od devadesátých let (zdravíme Beverly Hills 902 10!), vidět jste ji nedávno mohli také ve Vychovávat Hope. Lynn Collins se v bedně provařila nejen díky True Blood, k pokochání byla také v X-Men Origins: Wolverine.

Sličnou Indku Padmu Lakshmi si z televizního Star Trek: Enterprise možná už ani nepamatujete, herečka se totiž prozíravě dala na modelling.

Kočka Gabrielle Union se ve filmové a TV branži pohybuje již bezmála dvě dekády, naposledy třeba v zajímavém sci-fi Flashforward. Morenu Baccarin z Homelandu či zejména úchvatného Firefly hádám nemusíme zdlouhavě vyzdvihovat, viďte?

Svůdná Bridget Moynahan pomáhala agentu Spoonerovi v pecce Já, robot, znát ji ale pravděpodobně budete i z mnoha dalších filmů nebo seriálu Blue Bloods.

Eliza Dushku: Buffy the Vampire Slayer, Dollhouse. Pochybuji, že by bylo nutné, dodávat cokoliv dalšího. Následující fotka Kristen Bell je poměrně dost čerstvá a dle všeho chvíli po porodu, takže ano – Veronica Mars je stále nehorázně sexy.

Blondýně Chelsea Handler by čtyřicítku netipoval ani ten největší optimista, k vidění byla známá uvaděčka vlastní late-night talk show naposledy například také v seriálu The Good Wife.

Teorie velkého třesku patří k jedněm z nejoblíbenějších show nejen v Česku, nádherná (a čerstvě vdaná, takže smůla!) Kaley Cuoco chodila nějakou dobu dokonce i s posledním Supermanem. Zoe Saldana nás již za moment vyděsí v seriálovém Rosemary's Baby, Strážci Galaxie od Marvelu jsou také hned za rohem.

Galerii hrdě uzavírá čtyřiačtyřicetiletá (fakt to není retuš) Minnie Driver. Ta je v hollywoodských vodách jako doma, na plátnech kin ji v US vídají pravidelně. A je to kámoška Julie Bowen v Modern Family!

Tak kterápak se Vám líbí? Slova jsou vlastně zbytečná. Nejsme sice žádný MAXIM, kouká se na to ale stejně zatraceně dobře.