Tentokráte bez zbytečných řečiček okolo, vystačíme si totiž se dvěma hesly: svátek a hokej. Výročí oslav konce Druhé světové války připadá tento rok na čtvrtek, můžete jej místo výletu klidně strávit třebas u bedny. O den později pak startuje Mistrovství světa v ledním hokeji 2014 přímo ve vašich obývácích, štědrá filmová nadílka je tímto v ohrožení... Volte moudře!

PONDĚLÍ

Síla country – Nova Cinema – 20:00
Spálené stodoly – ČT2 – 21:55
Krvavá stopa – Nova Cinema – 22:15
Na stopě Apačů – Prima COOL – 22:45
Pan Klein – ČT2 – 23:35

ÚTERÝ

Oni – JOJ – 00:35
Vyšší princip – ČT2 – 21:55

STŘEDA

Láska přes internet – Nova Cinema – 20:00
Den vítězství – Jednotka – 20:20
Kočár do Vídně – Dvojka – 21:45
Dvojí obvinění – Nova – 22:05
Neporazitelný 3: Vykoupení – Prima COOL – 22:35

ČTVRTEK

Přednosta stanice – Nova – 12:15
Přímo nad hlavou – ČT2 – 13:05
Bitva o Británii – Jednotka – 15:05
Zlatí úhoři – ČT1 – 15:55
Příběh rytíře – Nova – 15:55
Želary – ČT1 – 20:00
Poslušně hlásím – TV Barrandov – 20:10
Anděl smrti – Fanda – 20:20
Nejlepší léta našeho života – Dvojka – 21.15
Neříkej ani slovo – Markíza – 21:40
Jméno růže – Prima COOL – 21:50
Swordfish: Operace Hacker – Nova – 22:10
Highlander – ČT1 – 22:25

PÁTEK

Hostinec "U Kamenného stolu" – TV Barrandov – 12:10
Pramen života – ČT2 – 20:55
Láska a jiné závislosti – Nova – 22:05
Gang Story – Jednotka – 22:15
Zatím spolu, zatím živí – Markíza – 22:30
Království nebeské – JOJ – 22:30
Julie – ČT2 – 22:40
Zastavení na Missouri – TV Barrandov – 22:55
Projekt LAZAR – Prima – 23:15

SOBOTA

Kiss Kiss Bang Bang – Nova Cinema – 00:10
3:15 zemřeš – Prima – 01:25
Ať žije nebožtík – Nova – 12:35
Italské námluvy – Nova – 15:25
Chyť mě, když to dokážeš – Nova Cinema – 20:00
Kdo to tam zpívá – Dvojka – 21:20
Likvidátor – Fanda – 22:00
Případ číslo 39 – Nova Cinema – 22:40
Rob Roy – ČT1 – 23:15

NEDĚLE

Prolomená stezka – Fanda – 12:15
Loupež po italsku – Markíza – 20:30
Občanský průkaz – ČT1 – 22:00
Mission: Impossible 3 – Nova – 22:10
Gangsteři – Markíza – 22:40
Akta X – Prima – 23:35

SRAČKY

Úterý – 22:00 – TV Barrandov – Žraločí mutanti
Čtvrtek – 23:50 – TV Barrandov – Stopy zla
Sobota – 02:30 – JOJ – Černá díra
Sobota – 22:30 – Nova – Země krvavého slunce
Neděle – 16:40 – Nova Cinema – Superstar
Neděle – 23:30 – JOJ – Jedenačtyřicetiletý panic