Vítej, sváteční čtenáři. Svět se kromě známé genderové segregace dělí na dvě poloviny. Ta první (většinou teenagerovská a ženského pohlaví) miluje Justina Beibera. Ta druhá hezounského zpěváčka nenávidí. Seth Rogen se teď v pořadu Watch What Happens Live celkem ostře přihlásil ke členství ve druhé skupině, kde Justina označil za, citujeme, "arogantního s*áče, kterej je přesně takovej, jak o něm už od prvního pohledu smýšlíte". Pokud by bylo na Sethovi, už jej prý nechce nikdy ani vidět, natožpak potkat. "Koho ten týpek vůbec, sakra, zajímá?" Šokující, přisprostlé interview sbírá hinty na Youtube...

Mít známé jméno není vůbec žádná legrace. Své by o tom mohl vyprávět Johnny Depp, který byl nedávno nečekaně povolán k soudu. Jedna extrémně vychytralá američanka totiž herce zmínila ve své výpovědi jako svědka zločinu, jehož se měla pod vlivem alkoholu za volantem dopustit: že ji její známý Jack Sparrow velice dobře zná, a briskně dosvědčí její nevinu! Zámořská legislativa je někdy k nezaplacení, pojďme radši na golf. Takhle se na sedmém "Annual George Lopez Celebrity Golf Classic" v Burbanku, Californii vyřádili Samuel L. Jackson a Don Cheadle. Woodsova kariéra v ohrožení!

Už si dokážete ke jménu Shailene Woodley přiřadit také tvář ? Dobře pro vás, Hollywood téhle herečcce (Spectacular Now, Divergence, Hvězdy nám nepřály) prorokuje slibnou budoucnost. Nebyl by to však bulvár, aby na plavovlasou krásku nevyhrabal jeden chutný drb: Shai si totiž v rámci přísné diety moc ráda pochutnává na jílu. To je taková ta hornina, co připomíná bláto... No, jedná se prý o čerstvou nutriční novinku s kýženým efektem, takže moc nesuďte. A jde se tancovat. Kdopak nám to po vzoru Jenn Lawrence zakopnul během ostře sledovaném bálu pro smetánku? Hayden Panettiere z Hrdinů. Tyhle červené koberce jsou smrťácké!

Pořádně se zadívejte na následující archivní fotografii. Je na ní celkem známá celebrita v nevinném předškolním věku, osobně jsme na první pokus hádali Chucka Norrise. Z neohroženého bojovníka s bílým páskem v karate se ale vyklubal Ryan Phillippe z puberťáckého hitu Velmi nebezpečné známosti či poslední dobou například perfektního Obhájce. Bojim! Nevynecháme tentokrát ani módní policii, takhle nebesky to na gala akci v New Yorku seklo exce Ethana Hunta, Katie Holmes. Žlutá je fajn a doopravy nemáme ponětí, proč z ní všichni comicsoví Green Lanternové šílejí.

Poslední dnešní odstavec plný kachen se točí kolem odporného slůvka šikana. Známé hvězdy se před časem nezakrytě rozkecaly, čím ošklivým si prošly v dětství. Připraveni? Justina Timberlakea si spolužáci vybírali v jednom kuse, trpěl totiž na akné a ulízaný účes. "Nehrál jsem fotbal, takže jsem byl automaticky za padavku a pomlouvali mě, protože jsem se hodně věnoval hudbě a umění." Dobrá volba. Mutantka Jennifer Lawrence celou střední bojovala s protivnýma sprostýma holkama, samé naschvály, urážky a posměšky tu byly na denním pořádku. Lehké to na základce neměla ani kosmonautka Sandra Bullock kvůli šišlání a německému akcentu, no a co k tématu říká mistr Jackie Chan? "Nechal jsem se šikanovat, jelikož jsem byl vyděšený a netušil, jak se bránit. Takhle to trvalo, dokud si třída nevybrala někoho jiného, za koho jsem se ovšem k vlastnímu údivu tvrdě porval. Pak už jsem se naučil starat i sám o sebe!" Do nich, Jackie.

U příštího celeb-výplachu na viděnou!