Nathan Fillion je na Twitteru hodně aktivní, nejenže si tam povídá se svými fanoušky, ale taky nás obdaruje i nějakou tou fotkou. Nejprve tu máme trochu nostalgie z první epizody Castlea na zabití. Stanu Katic bychom tady pomalu nepoznali. To Bruce Campbella bychom ale poznali kdekoliv. Zdá se, že se Nathan u Ashe cítí bezpečně.

Dávno jsou už dospělí, mají rodiny, ale dejte jim do ruky světelné meče a probudíte v nich to dítě, které je stále někde uvnitř. Sean Astin se postavil dvojici Fillion a Tudyk.

Selfies jsou hodně v módě. Sice tu byly dávno předtím než se Ellen DeGeneres zvěčnila s celebritami na Oscarech, ale rozhodně se jich po téhle události začalo objevovat mnohem více. I naše seriálové celebrity si na Twitter čas od času nahrají nějakou tu selfie. Kat Dennings se pochlubila se svojí kočičkou a Sophie Turner zase ukázala, jak si volá s Maisie Williams.

Vzpomínáte si ještě na Jak jsem poznal vaši matku, nebo už jste zapomněli? Ať tak, či tak, máme tu vás snad jednu z poslední fotek z placu. Josh Radnor si na závěr natáčení pořídil jednu vzpomínkovou momentku.

Na tyhle si taky určitě vzpomínáte. Trošku sice zestárli, ale pořád je to ta samá parta z Enterprise, konkrétně pak část její posádky z legendárního Star Trek: Nová generace. Dle pozadí soudíme, že si je Karen Gillan odchytla na nějakém conu.

Cony čekají i našeho seriálového Arrowa, teď si však ještě textuje zatímco čeká na natáčení. Komu píše? Nevíme, třeba se ptá, kdy začnou dávat alespoň z půlky tak dobrou seriálovou komiksárnu jakou je právě Arrow. Když už jsme u toho psaní. Hned první epizoda nové řady House of Cards pro nás měla takové malé překvapení v podobě „nehody“ v metru. Někdo si pak dal tu práci a opravdu na tom místě napsal pro ostatní varování.

Dlouho už jsme tu měli žádný skandál Charlieho Sheena. Že by se na stará kolena tenhle bouřlivák uklidnil? Podle téhle fotky to tak vypadá. Jeho dcery tak možná konečně budou mít tátu.

 

Ještě jednu fotečku tu máme od společnice Karen Gillan. Kromě toho, že na conech sbírá fotky s posádkou kultovní vesmírné lodi, ještě si  stihne zařádit na hoverboardu. Příští rok, dámy a pánové, příští rok je tu máme.

 

Herecká kariéra Penny v Teorii velkého třesku nikdy nepatřila mezi ty nejzářivější. Zdá se však, že v posledních dílech klesla na pomyslné dno, když si zahrála opici v bikinách. Zdatně ji sekundovalo děcko ze Star Treku Wil Wheaton. Ptáte se, proč dává Katee Sackhoff palec nahoru? Protože se právě naučila pískat. Nevěříte? Klikněte na obrázek, spustí se vám vine. Jo, a taky natáčí nové díly Longmire.

 

Misha Collins se během natáčení Supernatural opravdu baví. Kromě toho, že se válí po kapotě americké klasiky a čas od času si nechá obličej zapatlat šlehačkou od bratrů Winchesterů, tak si i pochutná na popálených komparzistech.