Z hvězdného výplachu se možná časem stala tak trochu nepravidelná rubrika, zcela zanevřít na něj ale rozhodně nehodláme. Někdy je holt šťěbetavých kachen ve smetánčím rybníce příliš, jindy jeho vody nezčeří jediná vlnka. Tento týden to za mořem ve velkém stylu nakopla skvadra X-Menů v čele s Nicholasem Houltem (Beast) a Jennifer Lawrence (Mystique). Ostře sledovaný zamilovaný pár vyblejsknul vlastním foťákem Hugh Jackman při cestě na afterparty po světové premiéře Budoucí minulosti. Kdo by to byl do toho Wolverinea řekl, takový talent! 

Teď na chvíli výjimečně přehodíme výhybku. Do osmačtyřicátého dílu plného celebrit se nám totiž sešlo i několik spekulativních střípků ze stájí divácky vděčných seriálů Homeland a The Walking Dead, na samostatnou novinku to však přeci jen není. Takže krátce? Sympaťák Mandy Patinkin se v interview k jeho novému snímku rozkecal o chystaném natáčení právě čtvrté řady špionážní drámy. Pojede se do Jižní Afriky, přesněji Capského města. Mandy tvůrcům seriálu předem zakázal, sdílet s ním jakékoliv náznaky ohledně budoucího vývoje Saulovy postavy aneb tady má asi někdo rád překvapení! Na plac k zombíkům se potom do Atlanty vrátil také nadšený Robert Kirkman, samotný tvůrce comicsu. Jeho slovy nás údajně čeká zdaleka nejakčnější start sezóny vůbec, magická zápletka a nový nechutný make-up nemrtvých. Sem s tím!

A to už si ale posvítíme na slibované zranění Ashtona Kutchera z Dva a půl chlapa. Nesmrtelný idol dívčích srdcí se vysekal na svojí mašině během účasti na motokrosových závodech v Los Angeles, pochroumaný six-pack tmavovlasého matadora se nyní pyšní hned několika niternými stehy. Větší poprask ovšem způsobilo Kutcherovo převlékání na tamním parkovišti, kdy se herec jal zbavovat zašpiněného oblečení. Ach, ti nenasytní novináři a fotografové!

Koho ubíjí stereotyp v kuchyni? Bolístky s láskou řeší Sofia Veraga a její partner Nick Loeb, pár se totiž od sebe již podruhé po několika letech vztahu odloučil. A já se té Glorii vlastně ani nedivím, protože účastnit se přes týden natáčení energického seriálu Modern Family s neodolatelným Edem O'Neillem, a poté trávit víkendy bez něj a Mannyho... to musí být nuda!

Neplačte ještě, najde se pochopitelně i pár pozitivnějších zpráviček z Hollywoodu. Čtyřiatřicetiletá Christina Ricci médiím hrdě oznámila, že se poprvé v životě chystá na roli maminy. Odrostlá členka Addamsovy rodiny čeká s manžílkem Jamesem Heerdegenem (úžasné jméno) mimčo, držíme place. To kouzelná Emma Watson nemá na rodičovské povinnosti zatím ani to nejmenší pomyšlení. Proč? Hermioně se v pondělí podařilo získat diplom z Brownovy University v oboru Anglická literatura... Gratulace a konečně skončí to otravné očumování studentíky v kampusu, hm?

Už jsme dlouho neuzavírali za asistence Jamese Franca, můžete si tudíž začít rvát vlasy na hlavě. Herec, kterému z obličeje snad nikdy nesleze potměšilý výraz, prý v dětství tajně miloval Winonu Ryder. A co Jamese přivedlo k zářné kariéře před objektivy filmových kamer? Ke studiu herectví se vychytralý teenager odhodlal v momentě, kdy se jeho dívka během školní besídky začala líbat s jeho spolužákem. Vše sice bylo v režii představení, Franco si z oné doby nicméně odnesl hluboký šrám na duši...

Na viděnou příště!