Když nehraje ve filmech, hraje v televizi. Když nehraje v televizi, odskočí si ke hrám. Kevin Spacey je skutečně renesanční člověk. Díky němu tak třeba nebude každoroční setkání s novým Call of Duty tak nudné jako doposud.

A k hrám se rozhodla přičichnout i Katee Sackhoff. Tu známe hlavně coby Starbuck z Battlestar Galacticy, takže se není příliš čemu divit, že namluvila postavu do nového rozšíření největšího sci-fi MMO EVE Online. Pokud však není zrovna zavřená ve studiu, brkne svý kámošce Tricii Helfer a vyrazí s partou na motorkách.

Většina seriálových herců si v současnosti užívá volna a nejinak tomu je i u Melissy Fumero z Brooklyn Nine-nine. Takovýhle záviděníhodný pozdrav nám přes Twitter poslala z Mexika.

Volna si užívá i Jared Padelecki z Lovců duchů, ten si taky vyjel za hranice, a to rovnou do Evropy. A zajel si hned do několika zemí. Jednak do staré dobré Anglie, kde vzal děcka do hospody – začínat se musí už od mala. A jednak se podíval do země galského kohouta, kde se zvěčnil u Vítězného oblouku v Paříži.

 

Melissa Fumero není jediná hvězda z Brooklyn Nine-nine, která si dopřává dovolenky. Stephanie Beatriz to pořádně rozbalila v karaoke baru.

 

Jak to tak vypadá, pařila nejspíš i Zooey Deschanel. Ba ne, to se jen Nová holka vyfotila po ránu. Vůbec nevypadá špatně. Selfie se pochlubila i Emma Watson, takhle se vystrojila k promoci. Gratulujeme.

Nestává se tak často, aby se nám na jedné fotce sešli tři Zachové. Snímek Zachary Leviho, Zachary Quinta a Zacha Braffa by mohl k dokonalosti dovést už jen Zach Galifianakis.

A Zooey Deschanel ještě jednou. Zdá se totiž, že si našla novou kamarádku. Podle hashtagu #horsegirls to vypadá, že se s Kaley Cuoco potkali u koní, ale kdo ví, jak to vlastně bylo. Oproti tomu momentka ze setkání Stephena Amella (Arrow) a Johna Barrowmana (Malcolm Merlyn) mluví za sebe. Arrow není příliš nadšený z toho, že se s jeho nepřítelem budeme v příští sezóně setkávat častěji.

Slovo charita není Stephenu Amellovi cizí. Dlouho podporoval (a stále podporuje) nadaci Fuck Cancer a teď se rozhodl pomáhat trochu příměji. Rozhodl se vydražit sošku seriálového Arrowa a tomu, kdo za ní nabídne větší částku, věnuje podpis, případně cokoliv jiného, co na ni budou chtít načmárat. Výtěžek putoval za malou Sophie Isabelle Ryan a bylo to úctyhodných 25300 dolarů.