Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Zobrazuji položky 1 – 20 z 54

1 2 3

do_Od
16.06.2014 10:19:51
on-line

spoilerjá knihy nečetl ale několik věcí co mě zajímalo jsem si různě vyhledal a taky jsem dnes byl docela překvapenej, ale vydržím do té správně diskuze :D

Syki
16.06.2014 10:07:19
on-line

do_Od

spoilerpodle toho co jsem zatím četl za zahraniční ohlasy, tak z týhle epizody budou paradoxně asi víc v šoku čtenáři než nečtenář

do_Od
16.06.2014 08:18:01
on-line

spoilerjá se tak těším, až Davies začne dnes diskutovat pod dnešním dílem GoT

Syki
12.06.2014 08:45:41
on-line

Nazqul:
ta podobnost šípový scény mě nenapadla,ale máš pravdu , co se týče obsahu poslední epizody,

spoilerten sever bych viděl taky tak, ale měla by se ještě minimálně rozejít Arya a Ohař, a nějak cliffhangerovitě ukončit Bran ..Dany vyhnala sera Joraha, což je v pořádku a myslím že už není co dodávat, Brienne a Pod jsou v procesu hledání, možná že se dočkáme pětimiinutovky která je je nasměruje dál, a Sansa je se už taky rozloučila a asi jí neuvidíme .... a na přitomonost epilogový scény s lady Stoneheart bych si i vsadil prachy ....jnak to ale určitě bude hlavně o Tyrionovi, t.j. tak ze třetiny

Nazgul
12.06.2014 01:23:02
on-line

No mě se bitva u Helmova žlebu v hlavě vybavila v momentě, kdy ten obr odpálil ten šíp a trefil toho chudáka nahoře a odnesl ho až na nádvoří. Tuhle scénu z Helmova žlebu, kde tam jednoho nešťastníka sejme ten obří samostříl evidentně tvůrci okopírovali, ale byla pěkná.

spoilerCo se týče příštího dílu, myslím, že tam bude jen finále Tyriona a ukončené to bude finálem na zdi, kdy to useknou příjezdem rytířů v plný zbroji, co rozdrtěj divoké a bude konec, aniž by ukázali, kdo to vlastně zeď zachránil. Ti co nečetli knihu, pak budou moct celej rok přemýšlet, kdo vlastně zeď zachránil Ostatní linky si nechaj do další sezóny.

TedGeorge
11.06.2014 23:35:43
on-line

Pokud to tak opravdu je, tak chci procenta za True Detective flamey

Davies182
11.06.2014 23:32:32
on-line

Hlade, neřeks nám, co máme dělat, když na to čtenáři přijdou.

Moranius
11.06.2014 22:59:40
on-line

Teď v každém recapu Davies označí nějakou část GoTu za nudu, aby nahnal flamery do diskuze - čísla jsou čísla, pivo se samo nezaplatí :)

Disketa1
11.06.2014 22:26:52
on-line

Davies: Hele, pořád lepší, než kdyby diskuse pod recenzí zela prázdnotou, ne?

Davies182
11.06.2014 22:10:16
on-line

Procházim celej den tak nějak internet.

"Kritici" (autoři recapů) novej díl většinou zprdávají za to, že bitva mohla být kratší, ne tak repetitivní a záživnější. S prostřihy do např. Králova přístaviště, bez pár nudných "zazděných" (muhaha) dialogů.

Diskutující pod články (diváci, fandové, čtenáři) mrmlají, že ta bitva bylo celá parádní, že si to rozhodně mělo udržet konzistentní vyprávěcí linii apod, a že se královsky bavili.

Vážení a milí, já to shrnu: těší mě, že i my tady splňujeme nepsaný normy, a že vlastně máme všichni pravdu .

Linky nahazovat nebudu, páč je to mj. konkurence, a taky protože byste zjistili, že někdy lžu, jako když tiskne .

RainMakeR
11.06.2014 20:34:42
on-line

Bitva byla super, správná řezničina. nejlepší samozřejmě bylo

spoilerkyvadlo

to mělo prostě styl :-D
když už jsi mysleli že

spoilerse blíží k vrcholu

tak prostě smolík
obrovská očekávání od poslednío dílu.

a pravděpodobně si koupím nebo pujčím 4 knížku na léto.

SocialniPripad
11.06.2014 17:14:19
on-line

Nic ve zlém
Já se přidám s troškou k Davies-hateu . Co mi leží v žaludku, je to "výplňové kecání" a nespokojenost s jednopříběhovou epizodou. K výplňovému kecání. Ono jde o navození atmosféry na obou stranách, všichni ví, že k dojde k bitvě a nikdo není takový badass, aby to trochu neprobral (Then si dobírá zrzku, Sam přemítá nad smrtí atd.). To měla nastoupit bitevní vřava bez přípravy diváka? Charaktery by se lámaly až během bitvy a tím pádem by mi to přišlo jako deus ex machina změna.
K odložení dalších linií seriálu. Jasně taky bych rád věděl, co se kde děje s tím, že vím, že na poslední epizodu toho bude zbytečně hodně, ale mě by to ředilo zážitek. Pro mě jako nečtenáře byla událost v bitvě o Zeď dost důležitá a tvůrci pravděpodobně chtěli, aby to tak bylo. A jakou linku šupnout k bitvě? Tyrion, by si zasloužil víc prostoru než jako přídavek ke Zdi. Daenerys? Aryu? Sansu? Ono to k tomu dílu skoro nic nesedí. Jediné co by dle mého k tomu sedělo je linka se Stannisem, nebo Ramsayem Boltonem, ale oproti dříve jmenovaným mi, jako nečtenáři nepřijdou natolik významné, aby o nich musel vědět behěm téhle epizody.
Chápu, že to je jenom tvůj názor a že v podstatě s04e09 chválíš, jen zrovna tyhle argumenty mi k tomu vůbec neseděli.

Davies182
11.06.2014 16:43:52
on-line

Syki: jj Alliser docela stoupnul, supr scéna.

Disketa: Dyť jo, dobrá epizoda. Za 3.

A Ty bys ho IMO zbytečně znásilňoval častým používáním, ten emotikon

Disketa1
11.06.2014 16:15:24
on-line

Daviesi, ty ses asi fakt špatně vyspal, vždyť to byla dobrá epizoda, navíc střihačsky přehledná. Však víš, co se o Marshallovi říká, že je to prý střihačské prase. (Ne, neviděl jsem jediný jeho celovečerák, takže jenom postuju zvěsti a fámy. ) Nicméně taky jsem fanda intrik a tzv. kecacích epizod, ty mají mnohem větší náboj než nějaké prostřelení šípem. Těším se na poslední epizodu, budou to pěkné grády.

Jo a taky chci srdíčkový smajlík.

Syki
11.06.2014 11:03:42
on-line

Syki
Ta konečně to Davies rozsekl .... já souhlasím, plnotučnej dojem ani po dvou dnech neopadl, i přes některý dramaturgický vady

.... a i když je Jon pořád trochu jelítko co "nic neví", tak s mečem je podle mě stejně stejně cool jako Oberyn (při šermovačce se Styrem vypadal jako někdo kdo s mečem opravdu umí zacházet) ... a překvapuje mě že tady nikdo zatím nezmínil sera Allisera, kterej jako velitel zapůsobil nad očekávání dobře a doznal charakterovýho upgradu, a to i oproti knížce (kde působí trochu neschopnějším a jednorozměrnějším dojmem, něco jako Slynt) ....

Davies182
11.06.2014 08:33:47
on-line

V tom případě jsem po zralé úvaze došel k názoru, že zas tak slavnej bejt nemusim
EDIT: Byla to zatím jednoznačně nejpovedenější epizoda řady, ne-li celého seriálu!!

Sakull
10.06.2014 23:37:20
on-line

Davies
Nezávidim ti Na druhou stranu, mučednická smrt prý člověka proslaví...

TonyClifton
10.06.2014 18:53:56
on-line

Team DAVIES a škoda, že musí být tak korektní.

Davies182
10.06.2014 15:52:57
on-line

Pánové, tak moment - já ten výrok s použitím slova "ultranudný" nemyslel tak smrtelně vážně a pokud vím, hodil sem za tu větu i dokonce smajla. Hipsteřina? Ale no tak... Měl jsem za to, že kolem televizní GoTy panoval jakýs takýs názor, že až po kompletní druhé řadě se vlastně naplno ukázalo, čím chce ten seriál být a čím ne. Že se v něm poměrně hodně povídá a to někomu nemusí sednout, nudí ho to (zdaleka ne můj případ) a seknul s tím takovým způsobem, že nic dál od S03E01 už nechce vidět...

Nepochopili jsme se.

Většině teda holt přišla epizoda S04E09 napínavá a povšechně kvalitativně na výši. Žádnej hejt sem na ni v recapu rozhodně nenapsal, jen jsem se jednoduše spíše nudil, než bavil.

ad. Helmův žleb zase a znova: to to ode mě bylo vážně tak pohnojený přirovnání? Dlouhý film, důležitá a ne nepodobně vystavěná bitva, prostě tam ty společný znaky vidim. Jasně, že je to v jádru něco úplně jinýho , moje pointa byla prostě jen to, že i tak stěžejní dějovou událost lze ve filmu bravurně prostříhat věcným dialogovým dějem z jiného místa na mapě. A v seriálu to nejde a nehodí se to? Ólrajt: co člověk, to názor. Jdu tedy s konečnou platností překousávat onu hořkou skutečnost, že ten můj je v tomto případě oním špatným, jak naznala většina .

Godlike
10.06.2014 15:29:10
on-line

Sam.Vimes


Add k té nudě. Nuda je něco, co znovu nevyhledávám a snažím se minimalizovat její vliv na můj život. Obzvláště tedy od autorem výroku zmíněné druhé řady. To je dost času na rozmyšlení. Ultranuda je pak asi už jenom hipsterovina někoho, kdo na to kouká, ale nechce bejt za fanboye. Nebo nevim. Nedává to vůbec smysl.

Daviese a jeho příspěvky mám rád, nicméně tady bych opravdu taky použil frázi, že se autor "špatně vyspal".

Díl byl super. Osobně bych možná něco málo z Kings Landing (či jiné linie, která bude více rozvedena až ve finále) dal na začátek, místo prázdných keců o lásce a sexu, které měly v podstatě nulovou výpovědní hodnotu, protože divák tohle všechno dávno ví. I to, že Aemon byl kdysi mladej a v pohodě týpek, co si rád zašoustal. Tak už to na světě chodí. Střih na divoký s Ygritte u ohníčku, Gilly za bránou, troubení a řežba. Souboj mezi Snowem a tím hlavním bad ass Thennem byl natočen lépe než celý tolik hypovaný duel z minulého dílu a možná až se zhlédnutím této bitky jsem si posteskl, že Red Viper a The Mountain nedostali lepší péči. Výsledek měl totiž přeci jen o něco větší dopad než kladivo v temeni. Za nejlepší moment ale považuji smyslný polibek Kita Haringtona a kovadliny. Priceless.

Zobrazuji položky 1 – 20 z 54

1 2 3

© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.