Jsme zpátky s letní invazí kachen, zachraň se kdo můžeš. Co šokujícího přinesly poslední střípky ze světa filmových a seriálových celebrit? Zpráva roku následuje: Mila Kunis nehodlá tweetovat o svém těhotenství! Ano, čtete dobře. Zatímco spousta slavných novopečených či skoro-maminek nadšeně rozhazuje jejich fotografie a pocity po netu, Mila by své rodince v budoucnu ráda dopřála soukromí. Což zdá se neplatí v případě Kristen Bell, která se rozhodla, že si doma vytvoří armádu malých capartů. Blonďatá herečka totiž zčerstva oznámila, že je po roce již podruhé těhotná. Gratulace!

A když už jsme tedy u těch mimin obecně (zdravíme Civala!), byla by tu jedna fajn historka z populární sociální sítě jménem Facebook. Právě zde se totiž nedávno na Den otců objevila tajemná, rádoby oficiální stránka frajerského Ryana Goslinga. Na zdi takto visela fotečka hrdiny Drive s malým batoletem a dojemným příběhem, kterak Ryan dítko obětavě adoptoval. Zuckerbergova sajta se prý doslova otřásala pod návaly šílících a závistivých fanynek, stejný osud navíc záhy potkal herce Bradleyho Coopera a Brada Pitta. Aktuálně jsou však všechny odkazy nedohledatelné, máte smůlu.

Odpočineme si dnes také u okénka s módní policií. Na první momentce se šťastnými páry níže se nám do objektivu culí Jennifer Aniston spolu s Justinem Therouxem na speciální premiéře seriálu HBO, Leftovers, dalšími miláčky na focení jsou potom těhule Halle Berry z očekávané televizní sci-fi pecky (doufejme) Extant a její láska Olivier Martinez. Zbožňovaná Halle by se měla konečně podívat na starší akční jízdu S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení, aby věděla, co byl její manžílek v minulých dobách zač!

No a sluší to pochopitelně stále stejně úžasně i Emmě Stone a Andrew Garfieldovi na procházce parkem, tihle dva si holt od dotěrných paparazzi jen tak neoddychnou. Osobně nás teď ale z fotky spíše trápí, že jsme pravděpodobně špatně pochopili konec nedávného The Amazing Spider-Man 2. Nebo to snad byl jen film? Popojedeme raději k Sherlockovi. Benedict Cumberbatch se v rozhovoru svěřil, že nechybělo málo a londýnský detektiv mohl v bedně klidně mít jasně zelenou hřívu: "Na úplně první natáčecí den jsem dorazil z divadla, kde jsem hrál Van Gogha. Trochu mi tam na prknech přibarvili vlasy, kvůli Sherlockovi jsem však následně potřeboval tmavší odstín. A tak se v kostymérně BBC namíchala směs, která ale po aplikaci na tu stávající zářila jako fosforeskující vánoční strom. Než nakonec barva úplně zmizela, skoro jsme kvůli tomu tenkrát nic nenatočili!" Hulk vs. Moriarty? Proč ne.

Loučíme se s vnadící promo fotografií ke snímku Don't Mess With Texas, ke které se na place nechaly ukecat Sofia Vergara a Reese Witherspoon, sličné to představitelky hlavních rolí. Pouta prostě mají něco do sebe, hlavně nad tím vším ale moc dlouho nepřemýšlejte, nedělá to dobroty.

U příštího hvězdného výplachu na viděnou!