Týden bohatý na podařené fotografie, dalo by se říci. Budeme si dnes muset vystačit s pouhými dvěma kachnami, vše ale naštěstí bohatě vynahrazují vaši oblíbení filmoví a seriáloví herci tak, jak je zaručeně neznáte. Takže se pořádně připoutejte. Nejdříve nadšeně skákneme za Kaley Cuoco a manžílkem na dovolenou v Mexiku. Komu by se za těmi dvěma hnedle nechtělo, kor když je to v Čechách a na Moravě samá průtrž mračen!

S típáním fotek Katie Holmes je to pokaždé zatraceně ošemetné. S každou takovou si totiž koledujeme o to, že se do redakce vřítí její ublížený ex Tom Cruise a roztřílí tu všechno na cimprcampr. Ale co, risk se občas vyplatí. Třebas s takovouhle polohanbatou fotkou pro Glamour, na níž herečka předvádí své ladné křivky. Fešná mamina! To samé pak lze říci i o Megan Fox, která se jednou z rána rozhodla, že si z lásky k fanouškům střihne další selfie bez make-upu. Nenávidíme tě, Briane!

Sem tam je už vážně na pěst, číst různě po internetu otřepané příhody z mozkovny Jamese Franca. Pokud bychom naše čtenářstvo chtěli informovat o všem, co se kolem všestranného umělce šustne, vycházelo by to v průměru na dva články denně. Takže v kostce: Jamesík si po čase znovu zavařil na pořádný trapas. Tentokrát si vzal do parády zesnulého kamaráda Heatha Ledgera a... napsal o něm básničku. V ní mimo jiné polemizuje o zákeřnosti hollywoodské slávy (přesněji o tom, jak tato znásilňuje a zabíjí herce) a vzpomínal také na natáčení jejich společných filmů. Neobešlo se to pochopitelně bez sprostých slov, celičký filmový svět je tudíž rázem pobouřeně na nohou. Nadsázka nic, vážení?

V následujícím obrázkovém okénku se pokocháme obálkami zahraničních magazínů, a to sice z toho důvodu, že se na nich producírují slavné ženské tvářičky. A tělíčka, ehm. První mokrá slečna s prknem v pozadí a nejkrásnějšími nožkami za mořem se zove Jessicou Alba, o druhou pózu se potom opět postarala Megan Fox v poněkud staromilských šatech (anebo má Davies špatný vkus na dámské hadry, pozn. redakce). Nepochybujeme o tom, že plátkům CQ a Cosmopolitanu tento měsíc stoupnou prodeje!

Co by byla nejen dramatická, ale zejména komediální filmová scéna bez Robina Williamse! Věčně usměvavý sympaťák o sobě dává po dlouhé době vědět, žádnou radostnou novinu ale k hercově smůle nečekejte. Rob totiž nastupuje na protialkoholovou odvykačku. Závislost na pivku a panácích je něco, s čím si jednoduše není radno zahrávat, držme proto hollywoodské persóně všechny čtyři palce a přejme brzký návrat k elitě. Uklouznout může přeci jen každý.

Téměř finito, přátelé! Na samotný závěr tedy nyní konečně servírujeme onu dvojici slavných gentlemanů, které byste z momentek níže asi jen těžko identifikovali na první pohled bez nápovědy. Schválně to z legrace nejprve zkuste sami. Chvíle napětí... Kdo viděl za rozcuchaným bezdomovcem bohatého chytrolína z Wall Street Leonarda DiCapria (na pláži v Malibu) a za drsným plešatcem adamantiového mutanta Hugha Jackmana (na londýnském Wimbledonu), má bod. Tomu se říká klamat tělem.

Na viděnou u dalšího star-výplachu!