Jak se rodí hvězda? Přeci jednoduše - slavným rodičům! Na nedávné charitativní akci plné celebrit kdosi takto pohotově vyblejsknul Jacka Nicholsona spolu s jeho dvaadvacetiletým synem Rayem. Podoba je to vážně obrovská, přičemž nejen filmoví pamětníci mohou s nostalgickou slzou v oku doložit, že velice podobně kdysi na plátně vypadal i sám debutující otec začínajícího herce. Mladík nyní pilně navštěvuje vzdělávací kurzy a začíná pomalu ale jistě pronikat do Hollywoodu, ještě o něm tedy určitě uslyšíme!

Kolikpak z vás si asi při vyslovení islandského jména Hafþór Júlíus Björnsson vzpomene na Hru o trůny... Téměř nikdo? A co Hora aka Gregor Clegane, to už je lepší, viďte? Bezpochyby jeden z nejmohutnějších chlapů na světě se před časem zúčastnil prestižní evropské soutěže ve zvedání šutrů. Udělaný Björnsson zde kupodivu nenarazil na adekvátního soupeře a zvítězil na plné čáře. Po odhození posledního závaží pak ze sebe novopečený mistr Evropy za mohutného potlesku v cárech serval triko, a zařval: "Já jsem budoucností síly a Král Kamenů!". Davy omdlévaly. Nedivíme se.

Popojedeme. Co donutí Davea Franca a jeho komediálního kámoše Kevina Harta (toho zejména) k rapování? Třeba malá smlouva s herním gigantem EA, díky níž se oba dva objevili v reklamě na sportovní Madden NFL 15. Populární gamesu údajně sami herci milují a dodávají, že je k činu rozhodně nikdo dlouho nepřemlouval!

Ještě nekončíme. Na řadu dnes přijde i jedno ostře sledované okénko módní policie, a to v souvislosti s oblíbeným Matthew McConaugheym. Světem se totiž rychlostí blesku šíří poplašná zpráva, že se oscarový herec a pašák ze seriálové pecky True Detective neumí oblékat. Jak je to možné? Na Matta se synem narazila na baseballovém zápase zvídavá novinářka. Ta se obletované celebrity vyptávala na důvod jeho možná až příliš jednoduchého, nenápadného sportovního oblečení v kombinaci s ledvinkou. Ledvinkou, chápete?! Čím si tedy Rusty svůj módní old-school obhájil? "Je to normálka. Když si ji posunete kousek takhle stranou, k boku, nevypadá to úplně nerdsky. Vyhovuje mi to. Nenávidím nošení věcí po kapsách, člověk by se měl v oblečení cítit příjemně, ne být obtěžkán zbytečnostmi.​" Jasně, proč ne. Teď půjdou na dračku, na to vemte jed.

A je to tu, cílovou pásku dnes přetneme ve společnosti těch nejmenších. Měli jsme tu již celebrity ve školce, na maturitním plese, na svatbě nebo dokonce sličné herečky v bikinách na pláži, tentokrát ale servírujeme obrázky z trochu jiného fotoalba. Mrkneme se, jak to kdysi vybraným hvězdičkám slušelo s plínama. Spousta hrdých maminek a tatínků důkladně poschovávala jejich rodinná fota po internetu, hladoví novináři je ale stejně našli. Tak se pokochejte a na viděnou příště!

Adam Sandler / Jamie Foxx

Charlize Theron / Zooey Deschanel

Justin Timberlake / Dwayne "The Rock" Johnson