Jestli jste minulý rok poctivě nakoukávali slovenskou audio-mutaci Vikingů (nejsem si stoprocentně jist, zdali nebyl seriál vysílán s titulky), jásejte. JOJ-ka totiž prozřetelně nakoupila i druhou sezónu historického fantasy fláku, na Severu tak zase jednou poteče krev proudem! Více v pondělí večer, stanici již znáte...

PONDĚLÍ

Za plotem – Markíza – 12:05
Šílení – ČT2 – 21:50
Třicet jedna ve stínu – TV Barrandov – 21:50
P.S. Miluji Tě – Jednotka – 22:25
Sezóna zabíjení – JOJ – 22:40
Potíže s Arizonou – Prima COOL – 22:50
Tři barvy: Bílá – ČT2 – 23:50

ÚTERÝ

Romeo, Julie a tma – ČT2 – 21:50
Babel – Nova Cinema – 21:50

STŘEDA

Obecná škola – ČT1 – 21:30
John a Mary – ČT2 – 21:55
Spalovač mrtvol – Dvojka – 22:30
Vysoká hra patriotů – Nova – 22:35
Planeta opic – Prima COOL – 22:40
Ať žije Django! – TV Barrandov – 22:55

ČTVRTEK

Červený pás – Fanda – 20:20
Presumpce viny – TV Barrandov – 21:50

PÁTEK

Okrsek 13: Ultimatum – TV Barrandov – 00:00
Papírový měsíc – Dvojka – 21:30
Pád Třetí říše – Nova Cinema – 21:40
Agent bez minulosti – JOJ – 21:40
Diktátor – Markíza – 22:20
Cutterova cesta – ČT2 – 23:10

SOBOTA

Von Ryanův Expres – Prima COOL – 00:10
28 dní poté – Prima – 00:20
Hory mají oči – JOJ – 00:20
Válečné hry – ČT2 – 13:50
Transformers – Nova – 14:10
Den nezávislosti – JOJ – 14:45
Invictus: Neporažený – Fanda – 16:10
Katyň – ČT2 – 20:00
Spláchnutej – Nova Cinema – 20:00
Jsem číslo čtyři – JOJ – 20:30
Milionář z chatrče – Nova Cinema – 21:40
Strážci – Fanda – 22:00
Ruská ruleta – Dvojka – 22:15
Homefront – Nova – 22:45
Wanted – Prima – 22:45
Letiště – ČT1 – 23:20
… a pátý jezdec je Strach – ČT2 – 23:45

NEDĚLE

Nový svět – Nova Cinema – 00:05
Statečné srdce – JOJ – 01:35
Krotitelé duchů – Nova – 09:35
Dobrodruzi – ČT1 – 20:00
Roztržitý – Smíchov – 20:00
Šmejdi – Dvojka – 20:10
Titanic – Prima love – 20:15
Přežít svůj život – ČT2 – 21:55
Sirotek – Nova Cinema – 22:10
Na život a na smrt – Markíza – 22:30
Nebezpečná rychlost – Prima – 22:40
Poslední skaut – Nova – 22:50

SRAČKY

Pondělí – 12:05 – JOJ – Krásky od krav
Úterý – 23:05 – Prima COOL – Hrůza v lese
Pátek – 22:15 – Prima COOL – Duch žraloka
Sobota – 00:00 – Markíza – Armáda jednoho
Neděle – 20:00 – Nova Cinema – Dračí doupě