Dnes bychom tu pro vás měli spíše kvantum paparazziovských foteček nežli mohutnou dávku srdceryvných příběhů. Slohových prací o tom, kdo koho zmlátil, kdo se soudí o prachy a co zase provedl Shia LaBeouf, se tak možná dočkáme zase příště, nyní však začneme třebas povedenou momentkou s Tomem Hardym z newyorské premiéry chváleného snímku The Drop.

Pětatřicetiletý Chris Pratt si určitě moc dobře uvědomuje, kam všude se mu díky monstróznímu úspěchu Strážců Galaxie otevřela vrátka. Namakaný sympaťák naštěstí nezevlí a dle všeho také chápe, jak se buduje dobrá pověst. Nechal se totiž ukecat svými fanoušky, aby světu ukázal fotku z roku 2000. Byli nejlepší kámoši s Heathem Ledgerem? Na dalším fotu pak prosím popatřete na opičící se nynější královnu krásy, Reese Witherspoon. Takhle to herečce seklo v jedenadevadesátém na natáčení jejího druhého snímku s názvem Wildflower.

Zajímáte se o talentované herce z vašich oblíbených seriálů až do takových podrobností, že jste snad výborně obeznámeni také s jejich soukromým životem? Že ne? Tak v tom případě by vás mohla fotka Stevena Bauera s jeho mladičkou přítelkyní (ne)mile překvapit. Vybíravému borci z Raye Donovana je 57 let, malinkaté Lydě Loudon pouhých 18. Přistiženi s kafem v ruce na procházce po Kalifornii.

Doba E.T.ho mimozemšťana je dávno pryč a Drew Barrymore má po více než třech dekádách již zatraceně daleko k roztomilé blonďaté panence, která se ve filmu objevila. Teď ale kupodivu ještě o něco dále – herečka se totiž přebarvila na brunetu. Co na její nový vzhled při příležitosti módní přehlídky v Londýně říká manžel Will, netušíme. Dělá si něco Jennifer Lawrence z úniku jejích hanbatých fotek? Vůbec. Jenn se zdá být nad věcí a místo pláče raději nafotila nový katalog pro Dior.

Kdokoliv snad naivně doufal, že se rozněžněnému Daviesovi nepovede propašovat Pozůstalé alespoň do Celebrit, má jednoduše smůlu. Jedna z hvězd oblíbeného seriálu, Liv Tyler, totiž čeká své v pořadí již druhé dítě. Mrně by se za několik měsíců mělo narodit po probdělé noci s Davem Gardnerem, kamarádem Davida Beckhama. Hej, já chci taky bejt slavnej a chodit do báru s kámoškou Steffi Graf!

No a na úplný závěr tu pro dnešek máme asi nejparádnějšího souseda na světě. To takhle před pár dny Marvin Reynolds z města Charleston v Jižní Karolíně pořádal oslavu narozenin. Filmový fanda zkusil své štěstí a pozvánku na akci vhodil do schránky i pánovi, který bydlí o ulici dál. Pán se jmenoval Bill Murray a shodou okolností bude v neděli 21. září také slavit "den jeho jména". A tak se Bill uvolil, že Marvina jako čestný host a zároveň oslavenec navštíví. Event to prý byl legendární!

Na viděnou u příští Srandy s celebritami!