Po prázdninové volnu začínají celebrity opět rozjíždět své twitterové účty a obohacovat nás o nějaké ty momentky ze svých životů. Bohužel jsme o pár účtů přišli – ano, koukám na tebe Kaley Cuoco. Ale co se dá dělat, když vám na net uniknou vaše hanbaté fotky, je lepší si od sítě dát na chvilku pokoj.

Tricia Helfer může hrát v čem chce, ale do konce života už bude Six z Battlestar Galacticy. Cosplay její postavy je stále oblíbený a překvapivě i mezi muži. Nemusím mít všechno.

 

I její BFF Katee Sackhoff vděčí Battlestar Galactice za svou slávu, není tak divu, že nám to stále připomíná. Tentokrát stylovým hrnkem. Gillian Jacobs sice práci má, Community znovu jen tak tak přežilo, ale i přesto se z nějakého důvodu účastní reklamních akcí Veselé krávy.

 

Kdybyste náhodou nepoznali toho pána vpravo, je to Kevin Spacey. Kromě toho, že si užíval krásný výhled, připomínal si i 77. výročí otevření Golden Gate.

 

Také Lovci duchů si brzy budou moci užít výročí. Deset let s jedním seriálem je už slušný úspěch, ještě větší úspěch však je, že se na to dá pořád dívat.

 

Slavit bude určitě i Misha Colins, zatím to ale vypadá, že bude muset přetrpět let spolu se svým úhlavním nepřítelem. Koho napadlo dát tyhle dva k sobě?

 

Jared Padalecki je na twitteru celkem aktivní. Jeho kámoš Ackles vůbec. Blýská se však na lepší časy, protože zrovna tady se Jensen snaží přijít na to, jak to sakra funguje.

 

S čím ale problém nemá, je beer pong, ten evidentně chápe a Jaredem si volné chvíle zkracují touhle pijáckou hrou. Pokud někdy budete chtít požádat Zacha Braffa o autogram, tady vidíte, že vás neodmítne, ať už jeho podpis chcete kamkoliv.

 

A na konec kámoška New Girl si dává do nosu a vypadá to hodně dobře.