Největší hollywoodský hezounek Ryan Gosling má tolik fanynek, že bych se – být v jeho kůži – dennodenně obával o vlastní život. Protože takové facebookovské šílenství, žárlivost a vlny nenávisti, jaké vypukly po oznámení narození hercovy první dcerky Esmeraldy, nemají obdoby. A to už je na známou sociální síť vůbec co říct. TVZone zachraňuje situaci roztomilou Goslingovou fotkou z natáčení stařičkého seriálu Bojíte se tmy?. Jak to v říjnu 2014 sluší Bradu Pittovi? Magazín Details napoví svou obálkou. Angelina drsnější polovička si ve zdejším interview mj. oddychla, že se jí daří být suprovým tátou, čehož se Pitt před nastávajícím rodičovstvím vždy děsil.

Od roztahaného úvodního odstavce (v němž je mnohem více podnětných informací, než je obyčejný smrtelník za celý svůj život schopen pobrat), si pro uvolnění odskočíme k moři. Konkrétně tedy na Nový Zéland, kde si Jessica Biel s manžílkem Justinem Timberlakem svědomitě válejí šunky. Třeba na téhle lavičce s těžce romantickým výhledem na půl lotrovského ostrova.

Po Zemi se pravděpodobně nepohybuje moc lidí, kteří by z duše nenáviděli věčného smíška Seana Williama Scotta. Borec z komediálních "prciček" už před lety snadno učaroval mnoha bavícím se divákům, my jsme teď na opomíjeného Stiflera vyhrabali pár zajímavostí. Věděli jste například, že se Seanův pes jmenuje Dude? Nebo že jeho neznalá mamča vzala své kámošky z kostela rovnou do kina na první Prci, prci, prcičky, a sama si nyní ráda nechává říkat "Stiflerova máma"? Sean William Scott s vámi s úsměvem pokecá, pokud na něj narazíte na ulici a poznáte jej, nenávidí ale focení. Dále také ví, že točí dost špatných filmů a stydí se za ně, nájem se ale sám od sebe nezaplatí. My mu docela rozumíme.

Hollywoodská smetánka to má často doma v obývácích mnohem těžší, než bychom si bývali naivně mysleli. Důkazem toho je zpověď Channinga Tatuma a jeho ženy Jenny. Oba si prý během filmových erotických scén, v nichž sami hrají bez účasti toho druhého, vzájemně zakrývají oči. Hlavně Jenna dost nelibě nese, když se po jejím miláčkovi v každém novém snímku sápe pokaždé jiná modelka. Doporučujeme terapii skrze osvíceneckou debatu s nejobsazovanějšími herci pornografického průmyslu...

Ano, vážně je to Zach Galifianakis a ne, také jsme jej skoro nepoznali. Na nedávné tiskovce k Birdmanovi padaly vyjukaným novinářům čelisti, pohotový Zach však situaci ještě přikrášlil. Poté, co se herce jeden z pisálků zeptal, co stojí za tímto dramatickým úbytkem na váze, tázaný odpověděl: "No, víte... safra. Jak jen to říct. Já... totiž umírám. Promiňte, nechci o tom mluvit." Černý humor je Galifianakisovo poznávací znamení, víme. Na závěr zavítáme na plac akčního Fury aka Železných srdcí. Asi vás překvapí, co řekl Brad Pitt o LaBeoufovi: "Shia je dle mého názoru extrémně nadaný herec. Ano, je trochu excentrický, jenomže právě díky tomu umí žít jako nikdo jiný. Musím smrtelně vážně říci, že jsem za celou svou kariéru moc talentovanějších kolegů nepotkal. Je vždy velmi odevzdaný a do role dává vše." Kde asi končí reklamní masáž a začíná pravda? Neopovažujeme se hádat.

U příštího hvězdného výplachu na viděnou!