Varování: řítí se na nás smrtící dvojitá dávka těch nejlepších Batmanů, kterou byste v obýváku nemuseli rozdýchat! V pátek bude v bedně úřadovat poslední ušatá comicsárna Christophera Nolana, o den později si to na obrazovkách rozdají Temný rytíř a Red Hood v zatím nejlepším animáku od DC. Nakupte tuny pop-cornu do mikrovlnky a spokojeně chroupejte!

PONDĚLÍ

Tenkrát na východě – JOJ – 21:40
Komici – Prima – 23:25
Přízrak – ČT2 – 23:30

ÚTERÝ

Nebe a země – Nova Cinema – 21:50
Hadí jed – ČT2 – 22:05
Vysaj si – Prima COOL – 23:55

STŘEDA

Iluzionista – Nova Cinema – 20:00
Poslední čas na lásku – ČT2 – 21:55
Nylonový měsíc – Dvojka – 22:05
Ozbrojení a nebezpeční – Nova – 22:35
Únosci – Prima COOL – 23:05

ČTVRTEK

Police Story 2 – Nova Cinema – 21:55
Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se – Prima COOL – 22:00
Bez soucitu – Nova – 22:15

PÁTEK

Svítání – TV Barrandov – 00:50
Válka světů – Nova Cinema – 20:00
Johnny English se vrací – Prima – 20:15
Ocelová pěst – JOJ – 20:30
Temný rytíř povstal – Nova – 21:40
Zelig – Dvojka – 21:55
Romeo musí zemřít – Markíza – 22:00
Thelma a Louise – Jednotka – 22:15
Blues Brothers – ČT2 – 23:05

SOBOTA

Naboso – ČT2 – 01:15
Pán Prstenů: Dvě věže – Markíza – 11:50
Eva tropí hlouposti – Nova – 11:55
Annapolis – JOJ – 13:25
Král a já – ČT2 – 13:30
I.Q. – Smíchov – 13:55
A co když je to pravda? – Nova – 14:55
Batman vs. Red Hood – Nova Cinema – 15:30
Simone – Fanda – 16:25
Tři mušketýři – ČT1 – 16:35
Casino Royale – Prima – 20:15
Útěk z MS-1 – JOJ – 20:30
Drákula – Nova Cinema – 21:30
Siréna od Mississippi – Dvojka – 21:55
Alexandr Veliký – Prima COOL – 22:05
Obřad – Markíza – 22:15
S.W.A.T. - jednotka rychlého nasazení – Nova – 22:30
Včera v noci – ČT1 – 22:40
Jen Bůh odpouští – Prima – 23:25

NEDĚLE

Tropická horečka – TV Barrandov – 00:40
Osudové selhání – JOJ – 00:45
Obávaný bojovník – Markíza – 02:35
Hulk – Prima COOL – 09:55
Seznamte se, Joe Black – JOJ – 11:05
Španglicky snadno a rychle – Markíza – 12:20
Jak básnící přicházejí o iluze – ČT1 – 14:50
Manželé z roku II – Jednotka – 15:00
Rocky III – Prima COOL – 20:00
Jak na věc – Prima love – 20:15
Spiknutí střelného prachu – Jednotka – 20:20
Cestující v dešti – ČT2 – 21:55
Dvojí hra – Prima – 22:45

SRAČKY

Úterý – 23:25 – TV Barrandov – Ledová smrt
Pátek – 22:20 – Prima COOL – Žraloci útočí
Sobota – 20:00 – Prima COOL – Děsivá předpověď
Sobota – 20:15 – Prima love – Myšlenky na vraždu