Letíme do New Yorku. Na internetových stránkách Velkého Jablka, kam pravidelně přispívají také místní populární bloggeři, se nedávno objevil jeden dojemný příběh o přátelství. Na tom by ještě nebylo nic moc zvláštního, v tomhle ovšem dominuje Tom Hanks. O historku se s webem podělil taxikář, který čirou náhodou svezl uříceného Toma z místa A na místo B: "Když jsem jej v autě poznal, neodbyl mě, ale naopak jsme si začali povídat a za chvíli jsem měl pocit, jako by to byl můj dlouholetý přítel. Vzal si potom ode mě dokonce vizitku s tím, že od teď budu jeho osobním Ferrari! Ha ha!" K radosti stačí málo.

Pokud byste náhodou nebyli v obraze, tak v diskuzním fóru "kecárna" na bratrské MovieZone se momentálně se zápalem řeší... hubnutí. Lavinu upocených komentářů o tom, kdo toho kolik sní, měl by sníst a proč, zde přitom nespustil nikdo jiný než herec a režisér Kevin Smith. Ten totiž aktuálně kutí jeho nový film Yoga Horses, a asi je to na place pořádná makačka (mluví se o jakémsi epickém lovení monster), když zatím kvůli koníkům Smith shodil 10 kilo a zbavil se dokonce i vousů!

Teď se raději něčeho podržte ať nesletíte ze židle, z Pamely Anderson je rozpustilá lolitka. Hvězdnou plavčici z Baywatch jsme v našem výplachu dlouho neměli, ostříhaná sedmačtyřicetiletá hérečka teď o sobě dává znovu vědět díky magazínu Notofu. Sekne jí to nejen na obálce časopisu samotného, ale i uvnitř, a ne že ne.

Toužíte se stát nefalšovaným akčním hrdinou/kou? Tak to byste se měli za každou cenu dostat na natáčení The Walking Dead, kde z vás tvůrci udělají neohroženého zastánce chudých a nevinných. Řeč je o čím dál tím krásnější Laurie Holden aka blonďaté zabijačce zombíků Andree. Laurie se zúčastnila rozsáhlé dobrovolnické akce s názvem Operation Underground Railroad, při níž spolu s ostatními v Kolumbijské Cartaneze osvobodila celkem pětapadesát sexuálních otroků. Holden sama utěšovala a dohlížela na oběti, zatímco drsná speciální jednotka likvidovala a zatýkala překupníky. Prý to bylo celkem peklo, nejen slzy tekly proudem.

Hugh Jackman důrazně varuje: používejte opalovací krém! Adamantiový Wolverine je naneštěstí opravdu jen a pouze comicsovou postavou, jeho smrtelný představitel byl totiž ke své smůle již potřetí za dvanáct měsíců hospitalizován s rakovinou kůže. Vydechněte. Fanoušci se nemají vůbec čeho bát, léčení proběhlo – díky včasné diagnóze – opět úspěšně, Hugh je dávno v naprostém pořádku a zaníceně mluví o fatálním podceňování chráněného styku se sluníčkem. Snad se tedy poučí i hubeňoučká kráska Hilary Swank na dovolené v Malibu.

Nemyslete si nikdy, že jste snad jedni z mála, koho trápí nekonečné filmové resty v podobě těch největších z hollywoodských klasik. Vůbec. Sympaťák a stále aktivnější herec Daniel Radcliffe se v nedávném interview přiznal, že "teprve před pár týdny konečně zhlédnul kompletní Lucasovu ságu Hvězdných válek". Kulturní zážitek mu prý velmi učaroval, a sám ani zdaleka nečekal, že bude se starými scífy tolik legrace. Zdali se momentálně klučina chystá na svůj premiérový maraton Harry Potterů z pohledu diváka, se TVZone zjistit nepodařilo.

Na viděnou u další nálože zaručeně pravých drbů!