Jste gurmáni? Ochutnat všechna vína na světě je jistě úkol hodný obdivu, jen těžko se jej ale v reálném životě podaří splnit někomu, kdo se zrovna nejmenuje Clark Kent. Teď se však na trh podívá nová značka rudé odrůdy hroznů, a ta už by možná stála za malý výlet do Kalifornie: ovoce tu totiž sklízí samotná Drew Barrymore. "Mám velmi vytříbenou chuť na lahvové víno a unavovalo mě, že jen málo vinic mě s jejich produkty dokázalo uspokojit. Rozhodla jsem se tudíž založit si jednu vlastní." Takže až v Albertu narazíte na Carmel Road Pinot Grigio, budete vědět, o co kráčí.

Dnes jsou sice oba nesmrtelnými kamarády až za hrob, v minulosti spolu ale byli Mark Wahlberg a Leonardo DiCaprio na docela ostré nože. Všechno odstartovaly devadesátky a jeden nevinný basketbalový MTV promo-zápas, ve kterém se proti sobě dvě začínající hollywoodské hvězdy na parketách postavily. "Hrál jsem vyloženě jako hovado, pořád jsem se na malého Lea vytahoval, fauloval jej a blokoval mu střely. Dokonce jsem se tenkrát před tím hubeňourem vysvlékl do půli těla, jen abych sklidil větší ovace od místních fanynek. Dneska už se tomu oba jen zasmějeme, tehdy jsem se ale vážně choval hloupě a Leo mi to dával najevo," přiznal ex-Marky Mark. Kdo moc nemusí basket, může dát přednost fitku s Jennifer Lopez a propagovat s ní novou převratnou kampaň pro zdraví s názvem BodyLab. Na 45 let pořád docela kus, ne?

S následující módní policií asi překvapím většinu přítomných čtenářů a čtenářek. Dlouho jsme tu totiž neměli Jennifer Lawrence (přesněji celé dva měsíce!), a tak je na čase to napravit. Takhle se Jenn vyfikla no londýnskou premiéru nové části populárních Hunger Games, v kasičkách pokladen by tu zase jednou mohla padnout miliarda. Necháme se překvapit. Stranou v dnešním vydání celebrit nezůstane ani svatba, tentokrát za účasti pravěkého Jeffa Goldbluma. Dvaašedesátiletý herec (letí to opravdu neúprosně) řekl své již v pořadí třetí ano před oltářem jeho dlouholeté přítelkyni - a záhy tedy manželce - Emilii Livingston. Té je mimochodem 31 let.

Nevynecháme opět ani novou obálku módního časopisu, výjimečně ovšem oblečenou. Magazín Bazaar si k interview přizval nestárnoucí Jennifer Aniston, povídalo se hlavně o jejím vztahu s "pozůstalým" Justinem Therouxem. Jako by už v aktuálním článku nebylo stejných jmenovkyň dost, že? Nevadí. Jenn se vášnivě rozkecala o tom, jak je Justin konečně ten pravý (pořád čtete TVZone a ne Nedělní Blesk), a že s Pittem a Vaughnem sice dospěla do krásy, až s Therouxem ale vyzrála v opravdickou ženu. OK. Jak to druhému nejsledovanějšímu párečku za mořem slušelo na smetánkovských Governor's Awards 2014 před týdnem, se podívejte níže.

Do cílové rovinky vybíháme s Annou Kendrick. O téhle hollywoodské megakočce si údajně spousta jejích anti-fanoušků myslí, že je to hrozně moc ošklivá žena, hipsterka a notně přeceňovaná herečka k tomu. Smyslná Kendrick na všechna uvedená obvinění odpovídá následovně: "Záleží mi na tom, co si o mně kdo myslí. Myslím ale, že mi jako poměrně známé filmové tváři může být na druhou stranu jedno, že mám miliony odpůrců. To k branži prostě patří a důležité je, že jsem já sama se svým vzhledem a prací spokojená. Nehodlám zatím hrát v těch největších blockbusterech a cíleně si vybírám menší role v pokud možno nezávislých snímcích. Smiřte se." Zamilovaní geeci stále drží palce, Anno!

Na viděnou u dalšího vydání celebritího výplachu!