Tak už je konečně dobojováno. Měsíce spekulací a zákulisních šeptand jsou konečně u konce a my už se nyní můžeme kochat kompletním obsazením napjatě očekávané druhé řady výtečného Temného případu. S druhou řadou se přesuneme do slunné Kalifornie, kde bude trojice detektivů vyšetřovat brutální vraždu zkorumpovaného manažera a za kamerou je bude peskovat mimo jiné i režisér série Rychle a zběsile, Justin Lin. Potvrzená herecká sestava pak vlastně nepřináší vůbec žádné překvapení, jelikož se vyvrbila podle dlouho nepotvrzených informací a zvěstí. K již ohlášené dvojici Colin Farrell a Vince Vaughn se proto nyní oficiálně přidává také trojlístek Taylor Kitsch, Rachel McAdams a půvabná Kelly Reilly z celovečerních dobrodružství Sherlocka Holmese.

A koho že si hlavní pětice vlastně zahraje? Zde máte menší nápovědu:

Ray Velcoro (Colin Farrell) – Zkorumpovaný detektiv, jenž musí balancovat mezi svými nadřízenými v policejním oddělení a místním mafiánem, s nímž má až příliš úzké vztahy.

Paul Woodrugh ( Taylor Kitsch) – Válečný veterán a policista snažící se utéct před obtížnou minulostí a skandálem, který se nikdy nestal.

Ani Bezzerides (Rachel McAdams) – Vyšetřovatelka, jejíž nekompromisní zásady ji dostanou do křížku s kolegy i systémem, jemuž slouží.

Frank Semyon (Vince Vaughn) – Podnikatel a mafián, jehož impérium se najednou ocitá ve velkém nebezpečí. Zprvu lehký přechod na legitimní byznys se totiž pokazí poté, co je zavražděn jeho obchodní partner.

Jordan (Kelly Reilly) – Frankova manželka a bývalá neúspěšná herečka, jež je svému manžílkovi v jeho ambiciózních plánech plnou oporou.

Co říkáte na herecké obsazení vy? A jak se vůbec na druhou sérii oceňované pecky těšíte?