Narodit se do famílie hollywoodské smetánky dnes platí za dvousečnou zbraň. Díky, paparazziové! O tom, že mít slavné rodiče se úplně nevyplácí, se chystá celý život přesvědčovat Esmeralda Amada Gosling. Mimčo Evy Mendes a Ryana Goslinga bude, zdá se, žít v absolutním odloučení od okolního světa - pár chce totiž své dceři dopřát co největší možné soukromí. Dojde i na izolaci v atomovém krytu? Uvidíme. Jak ale k celému rozhodnutí došlo? Holčička, pojmenovaná podle postavy ze Zvoníka od Matky Boží, si s mamčou nedávno užila historicky první drahé interview pro The Violet Files. Těsně před nástupem na plac se ale stihla hned dvakrát poblinkat, nervózní Eva radost neměla. Takže bude utrum!

Docela hodně by nás v redakci TVZone zajímalo, jak občas na veřejnost uniknou podobné oldschoolové (doslova) fotky známých filmových tváří. Hádáme, že se kvůli nim vždy někdo musí například tajně vloupat řediteli inkriminované střední školy do kanceláře a přehrabovat se tu hodinu ročenkami, než najde třeba tuhle vlasatou fotku komedianta Paula Rudda. Heavy metal vládne! Co se stalo s půvabnou roztleskávačkou Hayden Pannetiere z legendárních Hrdinů? Herečka se již dnes v televizi ani plátně moc neangažuje, a níže je (těhotný) důvod. V budoucnu tudíž očekávejte ještě méně nabídek různorodých rolí než doposud.

Co žere populární a svéráznou moderátorku americké The Ellen DeGeneres Show? Uvaděčka letošních Oscarů je mírně naštvaná na Jennifer Aniston. Z posledního živého rozhovoru mezi oběma dámami v bedně totiž vyplynulo, že se Jenn blonďaté kamarádce stále nesvěřila s datem jejích vdavek s Justinem. "Mě ale vůbec nezajímá, že Sacha Baron Cohen a Isla Fisher už to dávno vědí a pomáhají vám jako nejlepší přátelé s přípravami, já to prostě chci vědět taky, to je celé!" Na což si Aniston s ledovým klidem přehodila nožku přes nožku a vykulené Ellen odvětila, že to není zase tak důležité. Ona už se koneckonců vdaná dávno cítí a je šťastná, tak co?

V následujícím odstavci budeme možná trošku sprostí, jedná se ale přeci jen o citaci slavné osobnosti, tudíž máme svým způsobem nesvázané ruce a případné zrušení stránek se nám snad v nejbližších dnech vyhne. Vulgární mluva se objevila na stránkách magazínu Porter v souvislosti s interview v režii rozvášněné Cate Blanchett: "Jsem tak za*raně hrdá na Emmin [Watson] proslov o rovnoprávnosti pohlaví na konferenci OSN! Vyrazilo mi to dech, takto zaníceně - ale zároveň edukativně a kultivovaně - se vyjádřit k ožehavému tématu feminismu ve světě, a přitom ze sebe neudělat dalšího hollywoodského rádoby chytrolína, vážně smekám. Dostala mě, bylo to fantastické. Ta holka má pod čepicí."

I Batman má své dny - tím spíš, když mu zatnou tipec s živností. Čímž ale není myšleno, že by najednou všichni gothamští padouši začali sekat dobrotu, a Temný rytíř by kvůli tomu musel odejít do důchodu, ne. Řeč je o Christianu Baleovi, po němž brzy převezme filmovou netopýří masku kolega Ben Affleck. Co přesně tehdy stálo za událostmi, doprovázejícími výměnu herců? Bale se s výrazem smutného štěněte přiznal, že na Afflecka žárlí. Když se prý před měsíci rozhodovalo o tom, kdo nafasuje batarangy po něm, civěl doma dlouhé hodiny nepřítomně do zdi: "Přemýšlel jsem celé dny o tom, jak hrozně rád bych vlastně v roli setrval, a že jsem docela naštvanej na definitivní konec jedné etapy mého profesního života. Ale dostávám se z toho, život jde dál," směje se už nyní držitel Oscara.

Za dva týdny opět na viděnou!