Trápí vás seriálový rest v podobě výborného dobrodružství na pokračování jménem Da Vinciho démoni? Tak to vám v pondělí večer ve 21:55 udělá radost Prima COOL, která začíná povedenou show od první řady vysílat. Dejte sympatickému vynálezci na drogách šanci, zábavnější historické guilty pleasure totiž v bednách neběží.

PONDĚLÍ

Sám doma – Prima – 20:15
Konec starých časů – ČT2 – 21:50
Je to jen vítr – Dvojka – 22:00

ÚTERÝ

Experiment – Prima – 00:05
Znovu a jinak – Nova Cinema – 21:45

STŘEDA

Indočína – ČT2 – 21:55
Nashledanou v pekle, přátelé – Dvojka – 22:20
Přežít s vlky – TV Barrandov – 23:45

ČTVRTEK

Omlazovací prostředek – ČT2 – 09:00
Zachraňte vojína Ryana – Fanda – 21:00
Zastav a nepřežiješ – Prima COOL – 22:00

PÁTEK

Sexmise – Nova Cinema – 20:00
Transformers 3 – Nova – 20:20
Schůzka se smrtí – Jednotka – 22:00
Machete – ČT2 – 22:30

SOBOTA

Poslední adresa – ČT2 – 00:10
Duel Frost/Nixon – Prima COOL – 00:40
Příběh rytíře – Markíza – 10:30
Doba ledová 2: Obleva – Prima – 10:35
Svätohor – Jednotka – 11:30
Pomsta Růžového pantera – Jednotka – 14:05
Legenda o sovích strážcích – Markíza – 15:10
Tajemství Ocelového města – Nova Cinema – 18:30
X-Men – Prima COOL – 20:00
Raubíř Ralf – JOJ – 20:30
Mezi řádky – Nova Cinema – 22:00
Leon – Fanda – 22:00
Teoréma – Dvojka – 22:00
Jednotka příliš rychlého nasazení – Prima COOL – 22:10
xXx – Nova – 22:25
Sejmi je všechny – Markíza – 22:35
Válečník – ČT1 – 22:45

NEDĚLE

Já, robot – Fanda – 01:05
Psi a lidé – TV Barrandov – 09:00
Toy Story 2: Příběh hraček – Prima – 09:55
Cikáni jdou do nebe – Jednotka – 15:15
Kulový blesk – ČT1 – 15:55
Jeho fotr, to je lotr! – Markíza – 16:45
Melodie podzemí – ČT2 – 20:00
Tygr a drak – Nova Cinema – 20:00
Pod povrchem – Prima COOL – 20:00
Rychlejší – Markíza – 20:30
Člověk proti zkáze – ČT2 – 21:50
Číslo 23 – Nova Cinema – 22:20
Training Day – Markíza – 22:30
Kill Bill 2 – Nova – 22:45
Pláž – Prima – 22:45

SRAČKY

Pondělí – 21:50 – Nova Cinema – Sestry
Úterý – 23:00 – TV Barrandov – Srážka planet
Středa – 21:15 – TV Barrandov – Motorkář
Čtvrtek – 20:15 – Prima love – Ještě větší blbec, než jsme doufali
Pátek – 22:45 – Prima COOL – Bílí zabijáci