Amerikou otřásá válka netopýřích mužů! Bývalý Batman Christian Bale tomu druhému, předminulému Batmanovi s kůží George Clooneyho, vzkazuje: "Přestaň fňukat, začni žít!" Ale pozor, je to celé myšleno smrtelně vážně, žádné pošťuchování. Baleovi se totiž dle nejnovějšího čísla Wall Street Journalu nelíbí, jakým způsobem si Clooney neustále stěžuje na dotěrné paparazzi. "Nechal bych si raději vyšetřit prostatu v přímém přenosu, než abych si založil Facebook a zavdal jim tak další příčinu mě sledovat," nechal se slyšet zčerstva ženatý George. Sympatický herec se prý bez senzacechtivých novinářů nikam nehne, a dává to v rozhovorech silně najevo. To už ale nebavilo poslouchat unaveného Balea, který se do uplakaného kolegy pořádně obul. Batarangy lítaj!

Dámy, máme zde pro vás parádní inspiraci pro nákup narozeninových, nebo klidně i vánočních dárkových voucherů pro vaše partnery! Jenna Dewan Tatum vzala svého chotě Channinga ku příležitosti jeho 34.tých narozenin na pedikůru. "Ne, moje žena rozhodně není normální, pořád mě jejími nevšedními legráckami překvapuje. Je s ní prostě sranda." Tatum se přes Twitter svěřil, že jej zábavné manželství naplňuje až po okraj, a my nemáme nejmenší důvod mu nevěřit. Docela jinak ale asi vztahy vidí Leonardo DiCaprio, který se neustále rozchází a opět schází s chuděrou Toni Garn. Naposledy pak byla hvězda Vlka z Wall Street spatřena, jak vchází mj. s hudebníkem Joe Jonasem do miamského baru. Domů však naopak Leo dle očitých svědků odešel v obležení zhruba dvaceti top modelek, kámoše nechal za sebou...

Jak se feministkám líbí Jaksonova hobití trilogie? Asi nic moc, podle toho, s čím se nedávno vytasila Evangeline Lilly: "V Ocelové pěsti, obou Hobitech či Ant-Manovi zatím hraji samé ostřílené drsňačky, a to ohrožuje mé přirozené ženství. Nechci už dále být akční rádoby mužatkou! Od ztvárňování nebojácných zabijaček si dám chvíli pauzu, je na čase toto prezentované mužství odsunout do pozadí a věnovat se i jiným, serióznějším rolím." Možná holka dostala zprďáka od kámošek, těžko říct. Fanouškům se nicméně testosteronem líznuté hrdinky pozdávají, takovýto razantní přístup k věci si tudíž nejen na TVZone vyprošujeme. A zdravíme Full Metal Bitch. Mimochodem, víte, že Evangeline před časem vyšla dětská kniha s názvem The Squickerwonkers? Nezdá se!

Do redakce k nám tento týden dorazil také materiál k módní policii, tentokrát sovím expresem přímo z Bradavic. Jak se Emma Watson vyparádila na sledované British Fashion Awards v Londýně? Malá kouzelnická šprtka Hermiona z prvních dílů o Harrym Potterovi je už dávno minulostí. Herečka moc dobře ví, co si obléci, aby se její vkusné fotografie vždy ještě dlouho potulovaly po hlavních stránkách internetů a smály se na nás z obálek prestižních magazínů! Komu je oblečení spíše na obtíž, může si klidně sbalit kufry a odletět třeba na Hawaj. Na ostrově Maui je tu po celý rok takové vedro, že se na vysněné dovolené na prkně ráda svlékla i zbožňovaná Olivia Wilde. U moře je momentálně celá rodinka, takže i táta Jason Suidekis s uslintaným prckem Otisem.

V posledním dnešním odstavci pravděpodobně zničíme několik křehkých diváckých iluzí, ale co naplat. Po světě se odjakživa potuluje spousta řadových herců, kteří svá povolání již dávno neberou jako prvotřídní legraci. Čímž teď netvrdíme, že by takový Kit Harington ze Hry o trůny vyloženě nenáviděl natáčení stále nových a nových částí seriálu - určitě se ale dá říci, že Západozemí zrovna horoucně nemiluje. Co všechno na sebe idol dívčích srdcí prásknul? Začalo to nevinným dodatkem ve smlouvě, že si jako Jon Sníh nesmí po celou dobu produkce HBO ostříhat vlasy. Udržování kudrnatého hára je prý často vážně k vzteku a vypadá to, že se tu někdo zatraceně těší na vlastní seriálovou smrt. Tím ale hercovo nadávání neskončilo. Kit si dále postěžoval na fakt, že je pro něj Westeros úplně vším. Jeho životem i prací, koníčkem i nutným zlem. Prokletím. Hry o trůny jsou dnes dvěma slovy naprosto všude, a Sněhovi už z toho začíná pomalu ale jistě hrabat.

Na viděnou u dalšího kachního vydání!