Jasně, že jsme zpátky, hvězdného výplachu se holt na TVZone jen tak nezbavíte. A tentokrát to tu bude hodně srdíčkový a plný malejch miminek (snad nás čte minimálně Cival), takže se rovnou obrňte nějakým solidním štítem proti drbům. Začneme špatnými zprávami, ať je máme z krku. Synátor Jackieho Chana bude asi pěkné kvítko. Dávno dospělý čahoun slavného herce (ten stále dokáže zabíjet ruličkou od toaletního papíru) má opletačky s policií a se soudy. Na vině jsou drogy. Jaycee Chan Jo-ming měl totiž nabízet omamné látky svým přátelům a nabádat je k šíření mezi další lidi, nyní mu proto hrozí až tři roky odnětí svobody. Jackie se za synka stydí a dává to médiím hlasitě najevo. Moc se mu nedivíme.

Co by to bylo za nudné okénko do světa celebrit bez Bena Afflecka a jeho krásné ženy Jennifer Garner, že? Tak tady je spolu máte ruku v ruce (skoro) na zamilované procházce. Ostře sledovaný pár to spolu táhne již téměř deset let a vychovává tři dost možná nejšťastnější děti na světě. A Ben se nedávno v interview zarděl, že vlastně Jenn vděčí úplně za všechno. Bez ní by prý dnes nebyl zdaleka tak úspěšný. Teď něco pro fanoušky Akt X: David a Gill to údajně táhnou spolu! Kachnu berte s rezervou, Duchovny a Anderson prý ale spolu měli strávit svátky, a i nějakou chvíli předtím se na sebe na veřejnosti až příliš často zaláskovaně uculovali! My chceme tu desátou řadu, haló!

Russella Crowea jako herce asi moc nejde nemilovat, jako obyčejný smrtelník už ale za sebou pár notně šťavnatých průserů má. A nedávno se k nim přidal další, i když tentokrát zcela jistě nešlo o jakékoli cílené zlo. Gladiátor se v jednom nadmíru rozvášněném interview rozkecal o tom, jak by na sobě měly zapracovat ženské herečky. "Měly by se [ženy] v jejich rolích chovat zodpovědně svému věku, jít příkladem ostatním. Podívejte se třeba na Meryl Streep nebo Helen Mirren – řekli byste snad, že dnes budou navštěvovat castingy, kde by hrály svá o dvacet let mladší já? Ne, mají rozum. Hrozně nenávidím, když se čtyřicetiletá dáma upíše roli středoškolačky, a naopak." Reakce internetu? Hádejte, která část populace nyní Crowea častuje urážkami a obviněními z neuváženého sexismu vůči ženám...

Popojedeme raději za rodinným štěstíčkem. Blake Lively a Ryan Reynolds na světě uvítali své první dítě, holčička se jmenuje Violet. Nejen od nás pochopitelně veliká gratulace. Ohromnou radost a veliká očekávání si ale momentálně užívá také Keira Knightley s manželem Jamesem Rightonem, pár totiž médiím nadšeně oznámil, že i oni se brzy dočkají jejich malinkého přírůstku do famílie.

Nelekejte se, Kaley Cuoco nic není, naopak. Takto se hvězda Teorie Velkého třesku zotavuje z nepříjemné operace dýchacích cest, během nemocniční péče u ní vyčerpáním usnul ustaraný manžel Ryan Sweeting. Nás by ale tak trochu zajímalo, kdo z personálu nemocnice sdílenou fotku vyblejsknul: že by se Kaley krátce po zákroku hrdinně zmohla na stylové selfie?

A zase ta děcka. Kolikpak zdejších čtenářů asi vychovává své vlastní zlobivé ratolesti? Emily Blunt budoucím kaskadérům radí: rodiče se výchovy předem zbytečně bojí! "Svět je vážně šílený. Narazila jsem v obchodě na knihu o tom, jak z dítěte udělat hollywoodského herce, nebo ještě na jinou s návodem, jak z vašeho miláčka vypěstovat budoucího nositele Nobelovy ceny. Co to je za blbost? Svůj poklad si zvládnu sama vychovat tak, aby z něj byl pro mě ten nejlepší člověk na světě, díky." Jednatřicetileté kočce fandíme, takhle jí to seklo v novém čísle magazínu The Edit. Z další oslňující fotografie se na vás usmívá Jada Pinkett Smith. A Will se zatím doma potměšile chechtá pod vousy. Určitě byste to do ní neřekli, ale herečce je 43 let. Redaktoři Shape Magazine mají nepochybně radost z toho, že ji na své stránky ulovili.

Pro dnešek se výjimečně nerozloučíme žádnou pikantní historkou. Místo toho ještě stačíme sfouknout jednu krušnou, ale naštěstí i pár veselejších vztahových novinek, které za poslední týdny otřásly ulicemi Beverly Hills. Takže v rychlosti, možná vás něco z toho zaujme. Čerstvou svatbu za sebou mají jak Cameron Diaz a Benji Madden z pop-punkové skupiny Good Charlotte, tak i Joseph Gordon-Levitt a tmavovlasá Tasha McCauley. Robin z Nolanovy netopýří ságy se s jeho femme fatale oženil u sebe doma, a to 20. prosince. Špatnou zprávu ovšem naopak hlásí Jeremy Renner. Ten si sotva stačil užít deset měsíců manželského svazku s modelkou Sonni Pacheco, a je rázem utrum. Snad se to celé obešlo bez rozbitého nádobí, mrtvých koček a poškrábaného laku na fárech ve společné garáži.

U příštího výplachu na viděnou!