Tento týden v bedně dojde na ukrutně návykovou hromadnou šikanu ve Funny Games USA, na návštěvu za námi dorazí nádherná Audrey Hepburn ve Snídani u Tiffanyho, a dočkáme se také prvního Iron Mana ve svižné marvelovce, která před lety překvapila svět. Plus klasická nálož splachovacích komedií, béčkových blockbusterů a rychlokvaškových hororů. Jen ty všední dny mohly nabídnou něco více, než jen nudné čučení do zdi!

PONDĚLÍ

Pár správných chlapů - Nova Cinema - 20:00
Nepohodlný - Jednotka - 20:20
Uspořená libra - ČT2 - 21:55
Soul Kitchen - Dvojka - 22:00
Medvěd - ČT2 - 22:30
Přímo nad hlavou - ČT2 - 23:05

ÚTERÝ

Patriot - Nova Cinema - 20:00
Obecná škola - ČT1 - 20:55

STŘEDA

15 minut - Nova - 22:30
Mládí v hajzlu - Prima COOL - 22:50

ČTVRTEK

Noviny - TV Barrandov - 14:55
Krvavý sport - Nova - 22:10

PÁTEK

Nadějný rok - Prima - 20:15
Harry Potter a Princ dvojí krve - Markíza - 20:30
Magická hlubina - Jednotka - 21:45
Vikingové - Nova - 21:50
Fraktura - Dvojka - 21:50
Krvavá stopa - Nova Cinema - 21:55
Utržený ze řetězu - Prima - 22:20
RoboCop - JOJ - 23:15
Nádherný holky - TV Barrandov - 23:50

SOBOTA

Nebojte se tmy - Prima - 00:25
Správní chlapi - Prima - 09:25
Poslední západ slunce - ČT2 - 13:20
Božský Bruce - Nova - 16:20
Blázni ze stadiónu - TV Barrandov - 16:35
Druhá šance - Nova Cinema - 20:00
2012 - Nova - 20:20
Zkažená úča - Markíza - 20:30
Sedmý terč - Dvojka - 21:25
Útok z hlubin - Nova Cinema - 21:55
Něžné kuře - ČT1 - 22:05
Zelená míle - Markíza - 22:25
Generace X - JOJ - 23:40

NEDĚLE

Saw: Hra o přežití - Prima - 00:15
Vybíjená - JOJ - 13:40
Klik: Život na dálkové ovládání - Nova - 14:45
Snídaně u Tiffanyho - Jednotka - 15:05
Iron Man - Markíza - 15:50
Twister - Nova - 16:45
Žiješ jenom dvakrát - ČT2 - 20:00
Pán prstenů: Dvě věže - Nova Cinema - 20:00
Evelyn - Prima love - 20:15
Černá labuť - Prima - 21:30
Díky za každé nové ráno - ČT1 - 21:45
Drahý zesnulý - ČT2 - 22:00
Funny Games USA - JOJ - 22:55
Dlouhý polibek na dobrou noc - Nova - 23:00
Hrdost a sláva - Nova Cinema - 23:15
Marvinův pokoj - TV Barrandov - 23:50
Já, Legenda - Markíza - 23:55

SRAČKY

Úterý - 23:35 - TV Barrandov - Ledovec smrti
Čtvrtek - 22:00 - Prima COOL - Teror ve vlaku
Pátek - 22:20 - Prima COOL - RoboCop 3
Sobota - 01:25 - JOJ - Válka upírů
Neděle - 20:00 - Prima COOL - Probuzení tmy