Ujíždíte momentálně stejně jako skoro celá redakce TVZone i MovieZone na drsném Banshee? Žádný div, tolik srdce hřející chlapské brutality se v bedně jen tak nevidí. Ale co sám hvězdný Antony Starr aka Lucas Hood, jakým on sám holduje seriálům; které ukončené pecky patří mezi jeho oblíbené? Vězte tedy, že jsou to kupříkladu The Wire – Špína Baltimoru, Deadwood, Breaking Bad, Mad Men, Hra a trůny anebo Boardwalk Empire. A ještě prý Teletubbies, vážně je v interview zmínil!

Teď jedna nemilá povinnost – musíme promptně dementovat důležitou zprávu z minulého výplachu. Dítě Ryana Reynoldse a Blake Lively se totiž nebude jmenovat Violet, šlo o sprostou kachnu. Po viníkovi, stojícím za falešnou informací, nyní pilně pátrá Interpol a také Mr. Hlad. O jejich postupu vás budeme informovat. Mezitím můžeme spolu s Benem Affleckem a Mattem Damonem oslavit vítězství týmu Patriots nad Seattle Hawks po nedělním krvavém finále Super Bowlu.

V baru, respektive nočním klubu, ovšem ještě zůstaneme. Jeden takový se stal v Utahu v blízkosti konání ukončeného Filmového festivalu Sundance dějištěm rvačky celebrit. Celou událost již přes týden řeší okresní policie, za útočníka byl oné perné noci označen Emile Hirsch. Podnapilá star zde měla napadnout zastupitelku distribuční společnosti Paramount Pictures, o podrobnějších důvodech si dost možná přečteme někdy v budoucnu. Šokovaná oběť zvažuje žalobu u soudu, Emile si musí rvát vlasy na hlavě. Alkohol je fuj!

Dlouho jsme tu neměli veřejnou omluvu uznávaného herce veřejnosti, takže prosím: na řadě je tentokrát Benedict Cumberbatch. Khan ze Star Treku (spoilery už jsou dávno provařený, žejo?) použil v interview spojení "colored actors" neboli "barevní herci" v momentě, kdy popisoval, jak těžké to mají jeho kamarádi z branže v Anglii oproti USA z hlediska kariérního růstu. Ben byl po výroku rázem označen za rasistu a musel na kobereček před kamery státních TV stanic, kde se omluvil: "Je mi to moc lito. Vím o sobě, že občas dokáži být pěkný vůl." Berem, neřeš.

Viděli jste splachovací sci-fi Dárce? A líbilo se vám? Fajn. Pokud si svůj nadšený názor dokážete obhájit, nic proti. Nejdůležitější přeci jen je, když se člověk na dvě hoďky obstojně zabaví. To si ale nemyslí Jeff Bridges, který se rozpovídal ohledně jeho celkové nespokojenosti s výsledným dílem: "Je to špatný film. Bylo mi tak trochu proti srsti, že jsem na tu roli nakonec kývnul, ale jinak to nešlo. Pročetl jsem totiž za léta několik špatných scénářů této mé oblíbené knihy, a ten poslední se mi konečně zdál být v pořádku. Rotten Tomatoes jsou dnes ale jiného názoru, a já jim musím opatrně dát za pravdu. Nepovedlo se, uznávám." Bude lépe, Jeffe.

A lépe bude třeba hned v Thajsku, kam se společně podíváme za meditující Jessicou Alba. Mládnoucí herečka natáčí v malebné krajině pokračování Mechanika s Jasonem Stathamem, zdali jí ovšem svalnatý herec pravidelně natírá záda se nám zjistit nepodařilo. Z další momentky se na vás culí hlavní hrdinové rozmáchlé sci-fi Jupiter vychází, Channing Tatum a Mila Kunis. Sourozenci Wachowští zavítali na premiéru jejich nového snímku do Los Angeles, snad se tamním divákům líbil klon Star Wars více než zklamané MovieZone.

Téměř finito, vážení. Ještě před rozstřílením cílové pásky na maděru ale zaskočíme za veteránem Bradleym Cooperem. Jeden z hlavních tahounů (tím druhým je pochopitelně Clint) Amerického snipera se v rozhovorech k filmu svěřil, že jej poslední hollywoodská zkušenost šíleně změnila. Bradley cítí, že již po natáčení Kyleových strastí není zdaleka tím samým člověkem jako doposud, a že si v sobě nyní nese cosi... nepopsatelného. "Nic vás jako herce nepřipraví na takovou lavinu kladných či záporných ohlasů. Musíte počítat s tím, že film zapadne, a krotit v sobě namyšlenost, že se vám možná podařilo něco výjimečného – alespoň dokud nevyjdou první kritiky. Hodně z Kylea je teď ve mně, vím to." Marketingové žvásty anebo něco víc? Suďte s rozvahou.

Na viděnou u další Srandy s celebritami!