Režijní prvotina Jirky Mádla se ani ne rok od premiéry v kinech poprvé podívá do beden, děkovat za ni budeme moci České televizi. Rodinná komedie s nádechem tajemna – Pojedeme k moři – loni příjemně překvapila spoustu návštěvníků setmělých kinosálů, pochvalnou recenzi snímek vyfasoval dokonce i na MovieZone od imfa. No prostě: začátkem týdne teď už s předstihem víte, co budete povinně dělat v neděli večer!

PONDĚLÍ

Trust – Nova Cinema – 20:00
Nanga Parbat – Jednotka – 20:20
Týden bez závazků – Markíza – 21:30
Pět minut v nebi – ČT2 – 21:50
Představ si – Dvojka – 22:00
Stigmata – Prima – 22:45
Mladí lvi – ČT2 – 23:15
Telefonní budka – JOJ – 23:40

ÚTERÝ

Oko dravce – Nova Cinema – 20:00
Adelheid – ČT2 – 22:05
Zakletý v čase – Nova Cinema – 22:15

STŘEDA

Se slovníkem v posteli – Nova Cinema – 20:00
Jiná láska – Dvojka – 22:00
...a bude hůř – ČT2 – 23:10

ČTVRTEK

Prokletý ostrov – Nova Cinema – 21:50
Lovec policajtů – Nova – 22:15

PÁTEK

Můj soused zabiják – Nova Cinema – 20:00
Navždy spolu – Prima – 20:15
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 – Markíza – 20:30
Štěstí – ČT2 – 21:45
Let – Nova – 21:55
Mistr – Dvojka – 21:55
Leon – Jednotka – 22:00
Živý terč – Prima – 22:25

SOBOTA

Moucha – Prima – 00:30
Vzkaz v láhvi – Nova – 11:30
Vzdálená země – Prima – 11:50
Superman/Batman: Apokalypsa – Nova Cinema – 14:45
Nesnesitelná krutost – Markíza – 14:55
Percy Jackson: Zloděj blesku – JOJ – 15:15
Jaguár – Fanda – 17:40
Hrdina proti své vůli – Nova Cinema – 17:50
Vybíjená – Prima COOL – 20:00
Dvanáct křesel – Dvojka – 21:30
Lovec jelenů – ČT2 – 21:40
Podezření – Nova Cinema – 21:40
300: Bitva u Thermopyl – Fanda – 22:00
Zbouchnutá – Prima COOL – 22:05
Souboj titánů – Markíza – 22:10
Vendeta – Nova – 22:20
Našrot – JOJ – 22:55

NEDĚLE

Útěk z L.A. – Nova – 00:05
Vertical Limit – Nova – 12:45
Zorro: Tajemná tvář – Markíza – 13:55
Znovu sedmnáctiletý – Nova – 16:50
Pojedeme k moři – ČT1 – 20:00
Diamanty jsou věčné – ČT2 – 20:00
Marečku, podejte mi pero! – Nova – 20:20
Neznámý – Markíza – 20:30
Londýnský gangster – Prima – 21:30
Rob Roy – ČT2 – 22:00
Horem pádem – ČT1 – 22:05
Temný rytíř – Markíza – 22:45
Spiknutí – Nova – 22:50

SRAČKY

Pondělí – 22:00 – Nova Cinema – Profesionální lovec 2
Úterý – 23:35 – TV Barrandov – Krokodýl vs. Aligátor
Středa – 23:40 – TV Barrandov – Sám v temnotě 2
Čtvrtek – 22:00 – Prima COOL – Lidský štít
Neděle – 20:00 – Prima COOL – Tajuplný ostrov