Staré dobré nahlédnutí do světa twitterových a instagramových účtů televizních hvězd už jsme tu neměli sakra dlouho a docela nás to mrzí. Rozhodli jsme se vám proto po čas zpříjemnit rutinu plnou novinek, recenzí a současného adorování Akt X a zase se pro jednou kouknout na to, s čím slavné tváře rádi baví své fanoušky. Tentokrát se zaměříme na fotky z natáčení našich oblíbených seriálů. To si umí herci samozřejmě náležitě osvěžit a také se o něj podělit.

A začneme u starého dobrého Arrowa, respektive u jeho ženského osazenstva. Zatímco Emily Bett Rickards patří mezi nejoblíbenější postavy a evidentně si užívá velké pozornosti i při samotném natáčení…

…její parťačka Katie Cassidy to má přeci jen trošku složitější. Kromě klasických foto kravinek se totiž snaží stále přesvědčit nespokojené fanoušky, že právě ona je tou pravou Black Canary. A maká na tom opravdu obdivuhodně. Respect!

To u konkurence z Agents of SHIELD vládne relativní pohoda, při níž se bratříčkují i seriálový nepřátelé.

Ming-Na Wen potom se svojí sexy kolegyní Adrianne Palicki stihla oslavit i den svatého Patrika. S Chloe Bennet nám pak názorně ukazuje, jak bude nejspíš Skye vypadat v Inhuman módu.


A když už jsme u těch comicsů, tak si projedeme i zbylé slavné kousky. V seriálovém Gothamu se za uplynulou sérii stačila evidentně vytvořit prima parta. Symbolicky v ní chybí jen Jada Pinkett Smith, jež od seriálu na konci první řady odchází.

To Granta Gustina alias Flashe se jen tak nezbavíme. A dle jeho netradiční pomůcky je nejspíš slušný pohodář i za kamerou.

No, ale raději už od těch comicsáren přeci jen popojedem. A vyprávíme se rovnou k samotnému Ragnarovi z brutálních Vikings, jenž pro jednou ukázal také svojí dojemnější stránku.

To sexy Katheryn Winnick se naopak prolité krve nezbaví ani po odložení kamer.

A nyní si dáme trojici fotek s pracovním názvem “poslední natáčecí den“. Dětské osazenstvo Takové moderní rodinky při konci šesté série nejspíš brečí štěstím, že si mohou konečně dopřát menší prázdniny. A Manny si může do příště pořídit další cool triko.

V podání sitcomu New Girl byla poslední klapka sezóny přeci jen o něco smutnější. Ze seriálu totiž kvůli novým televizním projektům odchází oblíbený Damon Wayans Jr., s čímž se jeho kamarádka Hannah Simone nehodlala smířit.

Nejlépe ovšem svůj poslední den zdokumentoval Walton Goggins alias Boyd Crowder z Justified. Jednalo se totiž o jeho závěrečný den v celém seriálu. Raylanova nemesis pak musela tento zážitek nejspíše pořádně vstřebat a nechat si projet hlavou všechny ty super vzpomínky. Ostatně, i takhle jednoduchá fotka mluví za vše.

Dnešní twitterovský výlet však nezakončíme na place, ale netradičně na hollywoodském chodníku slávy. Zde si totiž svojí vlastní sezónu vysloužil už i komediální tahoun Jim Parsons. Hláškujícího Sheldona pak při slavnostním aktu samozřejmě podpořila celá známá parta z Teorie velkého třesku. Jen nechápu, kde vzala Kaley Cuoco ty šaty po babičce. To jí ten hrozivý účes opravdu nestačí?

 

Tak snad zase dříve než za půl roku, zdar!