Máme tu květen, což je ve světě amerických televizních špiček doba, kdy zruší všechny neúspěšné kousky z předchozí sezóny a představí nám chystané novinky. A ani letos nehodlají jednotlivé televize na podzim troškařit. Jako každý rok i letos si tak každý den zblízka koukneme na chystající nabídku jednotlivých stanic. A začínáme hezky podle abecedy, tedy u ABC. Ta sice letos na první pohled nepřichází s žádným tutovým hitem. Pár zajímavých kousků se tu však přeci jen najde. A minimálně Muppeti by mohli u diváků slušně zabodovat.

The Catch – Shonda Rhimes zase vrací úder. Tvůrkyně Chirurgů, Skandálu a Vražedných práv přichází s dalším dramatem o ženě, která se živí odhalováním podvodů. Jenže asi není tak dobrá, jak si myslela. Sama se totiž stane cílem podvodu, kvůli němuž přijde o všechno. V hlavní roli se předvede Mireille Enos z The Killing.

Dr. Ken – Že by konečně pořádný sitcom? Komediální uragán Ken Jeong z Community či Pařby ve Vegas zavzpomíná na své doktorské počátky a v novince si zahraje lékaře, který vždy říká, co si myslí. Leze tím však na nervy své rodině i kolegům.

The Family – Syn úspěšné političky zmizí a je prohlášen za mrtvého. Po deseti letech se ovšem zázračně vrací a otřese tím základy ne zcela dokonalé rodinky. Je ale opravdu tím, za koho se vydává?

The Muppets – No, co dodat, kultovní Muppeti se zase vrací do bedny. Tentokrát v mockumentary stylu typu Takové moderní rodinky, v němž nahlédneme i do jejich osobního života a komplikovaných vztahů. A zatím to funguje až nečekaně dobře!

Of Kings and Prophets – Další biblická nuda, jež by nám měla nabídnout pletichy a vraždy z pohledu krále, mladého pastevce a proroka. Ach, Rayi Winstone, do čeho ses to uvrtal.

Oil – Mladý pár se přestěhuje do Severní Dakoty, aby se přiživil na aktuálním největším nálezu ropy. Jenže se dostanou do křížku se zdejšími obyvateli, v čele s ropným magnátem v podání Dona Johnsona. Že by nový Dallas?

Quantico – Seriál o skupince nadaných mladých rekrutů FBI a jejich drsném tréninku. Nikdo z nich ale netuší, že jeden z nich stojí za hrozivým teroristickým útokem. Jedno z nejpříjemnějších trailerových překvapení ze stáje ABC.

The Real O'Neals – Sitcom o rádoby dokonalé katolická rodinka zjistí, že není tak perfektní, jak si původně myslela. I přesto ovšem hodlají stát stále při sobě.

Uncle Buck – Televizní zpracování úspěšného filmu, v nichž se věčný povaleč a zářný příklad nezodpovědnosti, strýček Buck, musí starat o děti svého úspěšnějšího bratříčka.

Wicked City – Kriminálka pojednávající o sériových vraždách v osmdesátých letech v Los Angeles.