Ano, zase ten Comic Con. Ale slibuji, tentokrát už je to snad opravdu naposledy. Uplynulý filmový a seriálový sraz v San Diegu totiž nebyl velkou událostí jen pro geeky a fandy z celého světa, ale také pro jeho samotné hvězdy. Ty si uměly tamní atmosféru a velké nadšení fanoušků jaksepatří užít a podělily se o své zážitky a veselá selfíčka také na svých Twitterech či Instagramech. A my jsme pro vás samozřejmě vybrali ty nejvtipnější a nejzajímavější kousky. Pokud tedy chcete vědět, jak si pozornost svých fandů užívaly tváře těch televizních hitů, jste na správné adrese.

Jak už jste asi z horního obrázku poznali, začneme hned u hitu největšího z největších, fantasy ságy Hry o trůny. Ta přijela do San Diega v početné sestavě, která se sešla dohromady hned na několika zábavných skupinových fotkách. A přizvali k sobě i televizního veterána Conana O´Briena.

Hvězdy ze Západozemí si však užívaly i sólo. Tady si Liam Cunningham a Carice van Houten dělají legraci ze své seriálové nenávisti….

…zatímco Maisie Williams si splnila svůj velký sen, když jí dělal společnost hláškující bůh Bill Murray.

Nejvíce se ale utrhla ze řetězu představitelka Sansy, Sophie Turner, která si společnost svých kolegů užívala opravdu plnými doušky. Jo, sympatická to slečna.

Nebála se pak ani menšího seriálového crossoveru a zavítala i za kámošem Normanem “ Darylem“ Reedusem.

Tím se elegantně dostáváme k dalšímu megahitu, Živým mrtvým. Rickova partička ostatně také dorazila v téměř kompletním počtu a fotografie plné úsměvů a přátelských objetích nebylo ani zde nouze. A ano, Michonne je bez své katany téměř k nepoznání.

 

Nyní už ovšem vzhůru k drsňákům a jedné sexy drsňačce z brutálních Vikings.

Zatímco představitel Rolla, Clive Standen, ze své role evidentně nevylézá ani na veřejnosti…

…neodolatelná Katheryn Winnick se rozhodla nasát trošku té geekovské atmosféry a mezi fanoušky se pohybovala v menším přestrojení. V něm mimo jiné zjistila, že figurka s podobiznou neohrožené Lagerthy už je nejspíš beznadějně vyprodaná.

Nakonec se ovšem vyfotila s dvojicí skalních fanoušků. I když ti v té době ještě údajně netušili, s kým že se to vlastně fotí. Šťastlivci zatracení.

Nyní už však vzhůru ke comicsovému okénku. Zatímco filmový Marvel se na letošní Comic Con nedostavil, jeho televizní divize si minulý víkend zatraceně užila. Ve volných chvílích se tak agent Coulson s parťačkou Skye stavili u kamarádů ze Hry o trůny.

Představitelka Skye, Chloe Bennet, si pak dala roztomilé selfie se samotnou agentkou Carterovou, neodolatelnou Hayley Atwell. Mimochodem obě holky nebavily internet jen svými fotkami, ale také hodně povedeným pěveckým soubojem. A jde o absolutní povinnost!

Veselo bylo i u konkurence z DC. Sešla se nám tu tak přátelská sestava od jednohubkového Flashe.

Mnohem veseleji však bylo u zeleného kolegy Arrowa. Ani zde nebyla nouze o trhlá skupinová selfíčka.

Hvězda seriálu Stephen Amell se pak divákům představil v novém, a zatraceně cool, kostýmu.

Emily Bett Rickards aka hláškařka Felicity se pak díky této fotce stala nejvíce sexy členkou jejich comicsové výpravy. A ani její parťačka Katie Cassidy s tím nic nenadělala.

Stephen Ammell potom ve chvílích volna stačil potěšit i své dětské fandy. Představitel Tučňáka ze spřízněného Gothamu, Robin Lord Taylor, zase dal jasně najevo, kdo patřil mezi jeho filmové favority. No, žádné překvápko se nekonalo.

Své dětské fanynky pak potěšila i televizní Supergirl, Melissa Benoist. Slušný výkon na to, že pilot ještě ani neměl oficiální premiéru.

Nyní už ovšem skončíme s comicsy a rozloučíme se hezkými momentkami na spokojené fanoušky. Herci z nesmrtelného hitu Supernatural je totiž dokázali sympaticky dojmout….

….a také se s nimi vyfotit v jejich originálních kostýmech. A když se vám poštěstilo, vyfotil se s vámi i samotný Doctor Who.

Bylo toho zkrátka dost. Takže zase zdar příští rok.