Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Integra
25.07.2015 12:57:07
on-line

Konečně jsem se dostala až k pátému dílu a souhlasím, že takováhle epizoda mohla přijít klidně dřív. V předchozích dílech mi připadalo, že se postavy neustále plácají od ničeho k ničemu na rozdíl od předešlé série, kde byl celý případ taky zahalen tajemstvím, ale přišlo mi, že vyprávění je ucelenější, drží se konkrétní linie a člověk se má čeho chytit. Tady případ dostává konkrétnější obrysy až nyní. Postav je příliš mnoho a nedokázaly se mi tolik zarýt pod kůži jako Rust a Marty, snad kromě Velcora a teď i Antigony. Doufám, že rozuzlení případu bude stát za to, předchozí detektivové to měli jednodušší v tom, že dostali mnohem více prostoru a prakticky neslezli z obrazovky, celý děj byl věnován jim, takže při finále člověk lecos dokázal spolknout a případ hrál, alespoň pro mě, vedlejší roli. Tady je hlavních postav více a nemůžu říct, že by děj vyloženě táhli, něco mi tu zatím chybí, aby převládlo nadšení. Snad finále ukáže, že rozdělit pozornost mezi více postav, bylo nakonec dobrým tahem.

Godlike
23.07.2015 01:15:56
on-line

emilio121
Jenže se stále jen naznačenou drsnou minulostí (Rusák, zuby), sirotek, děti... A úplně od píky nezačíná.

emilio121
21.07.2015 21:49:47
on-line

Pro mě je zatím zklamáním postava Vaughna, mafián chtěl rozjet velký byznys ale nepovedlo se, tak začíná znovu od píky, a to je všechno, naprosto o ničem, zatím.

hroubek
21.07.2015 19:52:39
on-line

Pátý díl a já jsem opět velmi spokojený. Od prvního dílů, jsem se naladil na ti správnou vlnu a díky tomu si dokážu každý díl užít. Ty díly nejsou dokonalé, a některé jsou zbytečně až moc nesrozumitelné nebo mají filozofickou auru. První půlka pátého dílu je pomalejší, a hodně spoléhá na postavy a jejich současnou situaci. V druhé půlce se to zlomí a konečně se dostavuje to vyšetřování a motivace, které jsme chtěli všichni vidět. Zamrzí, že taková to epizoda nepřišla mnohem dříve, ale jinak jí nejde moc vytknout a krásně se začíná propojovat celá řada přes různé malé detaily.8/10

Godlike
21.07.2015 16:52:00
on-line

Mně to prostě pořád vyhovuje. Jo, taky už chci, abych dostal nějakou nálož. Ale o to víc si slibuji od závěru seriálu. Pokud to nedostanu, hejty pojedou. Ale Kitschova postava tam snad ani nemusela bejt. Nuda.

© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.