Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


TonyClifton
01.09.2015 19:11:50
on-line

Asi nejsem správná cílovka, fakt mi to nesedlo.Čekal jsem, že se zombíkům budeme vyhýbat ještě déle. Tohle bude za pár dílů TWD v bleděmodrém. Ten ošklivý chlapeček příšerně otravný a dost mizerná berlička teda. Ale má to moc příjemný herecký obsazení, ti to hodně tahají nahoru.

Spooner
01.09.2015 11:07:24
on-line

Jo, tahle epizoda už byla v pohodě. Imho tomu pomohla i kratší stopáž, ta hodina byla u pilotu na to, že se tam prd událo, prostě strašně moc. Tady už to skvěle odsýpá, začínají se dít zajímavé věci a rozpad společnosti už je v plném proudu. Jen mě pořád příliš nebaví ty postavy, není tady moc komu fandit a při pasáži ve škole jsem si uvědomil, že bych mnohem radši sledoval toho tlouštíka s beďarama, než nudnou rodinku. A pár logických lapsů taky zamrzí. Ale celkově po nemastném pilotu slušná zábava.

Sigi
01.09.2015 10:54:01
on-line

Tak jdeme na pořádný hate .. tři, dva, jedna .. nee, popravdě se mi tahle epizoda líbila mnohem víc než předchozí. Pomalu si začínám zvykat na postavy a dokonce se tam i "něco" dělo .. chování některých postav je stále samozřejmě na facku, ale nečekám od toho The Wire autenticitu .. takže za mě OK a uvidíme, kam se to posune v další epizodě.

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.