Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


do_Od
30.09.2015 09:09:11
on-line

E02
Epizody u toho psát nebudu, ale ten trailer na Maniax, který tu byl nedávno byl skoro kompletně sestříhaný z druhé epizody. Která teda musím říct, byla neskutečnej masakr... budoucí Joker je sice troufalou kopií Ledgera, ale ten herec se v tom očividně vyžívá a imho mu to žeru. Jinak žádné epizodní zápletky jsme se pořád nedočkali, jen se přidalo na tom, co se rozjelo v začátku druhé řady, přidal se konečně už i Lucius Fox a nabralo to neuvěřitelný grády. Jsem zvědavej, jak tohle chtěj hnát dál ?)

Moranius
25.09.2015 17:48:41
on-line

Na Barbaru se dobře dívá a je to jedna z lepších postav. Vůbec bych se nezlobil, kdyby se ty spekulace potvrdily, jen by byl trošku divný věkový rozdíl od jejího nejlepšího kamaráda.

do_Od
24.09.2015 21:26:04
on-line

Co říkáš na Barbaru? Konečně má její přítomnost nějakej smysl, líbí se mi ty spekulace, že se z ní stane

spoilerHarley Quinn

Moranius
24.09.2015 19:57:02
on-line

Koukatelné to celkem je, ale žádná sláva se nekoná. Zůstal povedený vizuál a Tučňák, s trochou štěstí se nevrátí Fish, kterou nahradí zajímavější postavy. Ovšem hned v pilotu už je zase vidět, že to celé píše nějaká banda patlalů, protože se tam opět schází scenáristické/režisérské kiksy. Ať už se jedná o menší nedomyšlenosti (tajemná komnata Brucova otce pokrytá pavučinami a vrstvou prachu, jako kdyby byla nepoužitá padesát let a ne jen pár měsíců), nebo zbytečnosti typu

spoilernapuštění tlouštíka modrým uspávacím plynem. Ten plán neměl zrovna moc šancí na úspěch a šel by nahradit prostě tím, že by onen plyn do té místnosti hodila sestra Galavantová po příchodu. Plus přijít na scénu s plynovou maskou, kterou má během přestřelky a sundá si ji před vstupem do zaplynované místnosti také nebudí zrovna důvěru v tvůrcův selský rozum.

Plus herec mladého Batmana je pekelně otravný a jediné mrazení, které z něho mám, je při pomyšlení na to, že se tam ten fracek ještě pár sezón bude motat.

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.