Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


hroubek
09.12.2015 18:32:45
on-line

S02E04 - Tahle epizoda je pomalejší a měl jsem pocit, že se v ním moc nestalo. A to byl nejspíše, taky účel. Je to nádherná ukázka, jak se dá pracovat s psychologickou stránkou postav, a že připomenutí jisté události dokáže danou osobu vystrašit skoro k smrti. Kevin neví co je skutečné, Nora chce nový začátek a John chce najít svou dceru. I když, tahle epizoda byla pomalejší, tak se neskutečně těším na další díly. 8/10

Integra
28.10.2015 10:14:33
on-line

Souhlasím s tím, že Patti začíná být neuvěřitelně otravná, doufám, že si Kevin brzo udělá pořádek v bedně nebo k němu jeho podvědomí alespoň začne promlouvat ústy někoho sympatičtějšího.

Karbous
28.10.2015 04:09:47
on-line

Mě ani tento díl nezklamal. Ke druhé sérii Leftovers jsem byl sice před začátkem malinko skeptický, ale i teď po 4. epizodě mám hubu dokořán a pocit, že jsem opět(!) viděl něco nevídaného! Toto je pro mě bezesporu nejlepší letošní návrat a dokonce i kandidát na seriál roku.
Opravdu nevím, co pochválit dřív, řemeslná stránka je dokonalá (režie, kamera, herci, hudba - nejen Max Richter, ale i písničky), ale hlavně: DRAMA a EMOCE!. Navíc ten seriál má neuvěřitelnou hloubku a spoustu rovin, které si v tom člověk může najít - pro mě je tam nejsilnější ta metafora s (ne)možností vyrovnání se smrtí, včetně smutku, vzteku, zoufalství a hledání jakéhokoliv stébla, kterého by se člověk chytil. Zatím absolutní skvost, který se nebojí jít opravdu na krev, a který nemá obdoby.

zahron
27.10.2015 22:02:09
on-line

Hereckými výkony Leftovers nikdy nezaostávaly - až na tenhle díl, protože ty štěněčí pohledy M. Qualley jsou teda fakt strašný, jó jasně je děsne sexy, ale ta interakce s knězovic sousedem byly fakt příšerný, dejchal na mě nějákej feel-good inde romcom.

Celkově tenhle díl byl "seriálovej" jako kdyby tenhle napsal nějákej neskušenej nekňuba co dělal tři epky Dósnova světa.

do_Od
27.10.2015 16:19:50
on-line

Teď mě napadlo, že z jisté části děj druhé řady Pozůstalých je taková alternativní obrácená verze Sám doma, ve které jsou všichni dospělí a jediný kdo pořád mizí z domu, je Kevin. A taky tam hraje Sněhurka.

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.